Omix'ten gövde gösterisi

Türkiye pazarına kısa süre önce giren Singapur merkezli teknoloji markası Omix’ten gövde gösterisi. Düzenlenen lansman etkinliğinde tam 15 yeni teknoloji ürünü tanıtıldı.

“Akıllı insanların akıllı teknoloji markası” mottosuyla yola çıkan Omix, çok çeşitli akıllı teknoloji ürünleri ile Türkiye pazarına giriş yaptı. X300 ve X500 akıllı telefon modellerini ve farklı farklı ekosistem ürünlerini İstanbul’da gerçekleştirdiği lansmanda tanıtan Omix’ten gövde gösterisi.

Tanıtılan X300 ve X500 modelleri Tuzla Oraganize Sanayi bölgesindeki tesisinde üretiliyor. Cihazların 6.67 inç boyutundaki ekranları Full HD+ çözünürlüğe sahip. Arkada konumlandırılmış dörtlü kamera sistemi ise yapay zeka ile destekleniyor. Cihazlar gücü ise MediaTek’in giriş üst segment çözümü olan Helio G80’den alıyor.

Lansmanda konuşam Omix Türkiye CEO’su Muzaffer Gölcü, “Omix olarak 15 yeni teknoloji ürünümüz ile giriş yaptığımız Türkiye akıllı telefon pazarındaki öncelikli hedefimiz yüzde 10’luk bir payı elde etmek. Bu hedef doğrultusunda 2022’de başka akıllı telefon modellerimizi de müşterilerimizle buluşturacağız. Bu yeni modellerle pazardaki ürün sayımız 20’yi aşmış olacak. Türkiye’de teknolojinin sadeleştiği ve akıllı teknolojilere herkesin erişebildiği bir pazar yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Lansmanda 15 Ekosistem ürünü ve MixO Platformu tanıtıldı

Omix ekosistem

Etkinlikte ayrıca Omix’in tüm akıllı ekosistem ürünlerinin uyum içinde çalışmasını sağlayan MixO platformu da tanıtıldı. Omix ekosistem ürünlerinde bulunan özel bir çip sayesinde hızlı ve kolay bir ürün kurulumu sağlıyor. Ayrıca tüm Omix cihazları tek bir uygulamadan yönetilebiliyor. Üstelik MixO’yu kullanmak için Omix marka telefonunuz olması da şart değil. Uygulama an itibariyle Apple Store ve Google Play Store’da yerini almış durumda.

Omix’in lansman toplantısında tanıttığı ekosistem ürünleri ise şöyle: TWS kulaklık modelleri MixBuds Plus, MixBuds Pro, MixPods Pro ile robot süpürge modelleri MixBot Plus ve MixBot Pro, yeni tablet MixTab Pro ile IoT tabanlı ev ürünlerinden olan robot kamera, bağlantı çözümleri; MixCam Pro, MixSocket Pro, MixPlug, MixLight Pro, MixWi-Fi Plus, MixWi-Fi Pro ve MixAir Desktop Pro.

Omix satış sonrası hizmetler tarafına güvendiğini de vurguladı. Firma Türkiye genelinde Omix Merkez Servis’e ek olarak Genpa, KVK ve BDH servisleri sayesinde kullanıcılarına hızlı ve sorunsuz satış sonrası desteği vermeyi amaçlıyor.

Tekno Safari YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

İlginizi çekebilir:

General Mobile’dan GM 22 serisi geliyor!

General Mobile GM 21 Pro inceleme : GM 21 Pro alınır mı? Kimin için uygun?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz