Oppo Find X2’nin teknik özellikleri 
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika
  1. Oppo’nun yeni amiral gemisi Oppo Find X2’nin teknik özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı. Üstün teknik özellikleri ile dikkat çekiyor.  

Çin merkezli teknoloji firması Oppo’nun yeni amiral gemisi cep telefonunun teknik özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı. Oppo tarafından 6 Mart tarihinde gerçekleşecek etkinlik ile tanıtılması beklenen Oppo Find X2 modelinin teknik özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı. Resmi olarak daha tanıtılmayan Oppo Find X2 modelinin özellikleri ve fiyatı Filipinler’de olan bir e-ticaret sitesinde ortaya çıktı ve daha sonra hızlıca kaldırıldı. Teknik özellikleri ve fiyatı ortaya çıkan Oppo’nun yeni modeli resmi olarak 6 Mart tarihinde tanıtılacak. Oppo, yeni telefonunun teknik özellikleri ve tasarımı ile dikkatleri üzerine çekeceği kesin.  

Oppo Find X2’nin teknik özellikleri 

Oppo Find X2’nin teknik özellikleri 

Arka tarafından 3’lü kamera sitemine sahip olan Oppo Find X2’nin ana kamerası 64 MP büyüklüğünde. Ana kamerasına 8 MP ve 2 MP’lik iki kamara eşlik ediyor. Ön kamerası ise 32 MP büyüklüğünde. Bu kamaraların ve ana kameranın neler yapabildiğini 6 Mart tarihinde göreceğiz.  

İşlemci noktasında ise Oppo Find X2 gücünü son dönemin amiral gemilerinin kullandığı Snapdragon 865 işlemcisini kullanıyor. Bu yüksek performansa sahip olan işlemci yanında 12 GB belleğe ve 512 GB’lık bir depolama alanına sahip. Oppo Find X2’nin diğer amiral gemileri gibi 5G bağlantı özelliği ile gelmesi beklenirken, bu bilgileri sızdıran Filipinli e-ticaret firması Lazada yeni modeli 4G olarak kategorize etti. Bu zaten açılmaması gereken ve hızla kapatılan bir tanıtım sayfasının hatası olabilir. Ama 5G özelliğine sahip olması çok daha büyük bir ihtimal.  

Yeni Oppo modelinin en dikkat çeken özelliği ise bariz bir şekilde ekranı. Oppo’nun açıklamalarına göre Oppo Find X2, 3K çözünürlüğünde, 10 bit, OLED bir ekrana sahip olacak. Bu ekran sayesine 1 milyar renk gösterebilecek ve ekranın tazele oranı 120 Hz. Bu da akıllı telefonlar pazarında en üst seviye ekran özelliklerinden birine sahip olacağı anlamına geliyor.

65W SuperVOOC ismi verilen hızlı şarj desteğine sahip olacak olan Oppo Find X2, ekran üzerinden parmak izi okuyucusuna da sahip.  

Oppo Find X2’nin fiyatı ne? 

Filipinli e-ticaret sitesinin yanlışlıkla açmış olduğu ürün sayfasına göre ürünün fiyatı 62.990 Filipin Pesosu bu da yaklaşık olarak bin 200 dolar gibi bir fiyat edecek. Ülkemizde resmi olarak satılacak olan Oppo Find X2 resmi olarak 6 Mart tarihinde internet üzerinden tanıtılacak.  

APPLE HİSSEDARLAR TOPLANTISI 2020 

Oppo yeni orta segment cep telefonu A31’i tanıttı

Oppo Reno 3 Vitality tanıtıldı