Son dönemde dikkat çeken uzak doğulu telefon üreticilerinden biri olan Oppo, Reno 3 ailesi için yeni bir telefon tanıttı. Reno 3 Vitality’nin teknik özelliklerini ve fiyatını yayınlayan Oppo, cep telefonunun çıkış tarihi henüz açıklamadı.

Çin merkezli telefon üreticisi Oppo, 2019 yılının sonlarında tanıttığı ve 5G bağlantıyı desteklemesiyle dikkatleri üzerine çeken Reno 3 serisine yeni bir model daha ekledi. Reno 3 ve Reno 3 Pro modellerinin arasında konumlandırılan yeni cep modelin ismi Reno 3 Vitality. Snapdragon 765 işlemcisini kullanan Reno 3 Vitality, 8 GB belleği ile oldukça iddialı. Ayrıca depolama birimi isi 128 GB boyutunda. Reno 3 Vitality, Reno 3 ailesinin diğer modelleri gibi 5G desteğine sahip 

Oppo Reno 3 Vitality’nin 48 MP’lik bir ana kamerası mevcut. Ana kamerasına 8 MP’lik geniş açı kamerası, MP’lik derinlik algılayıcı sensör ve MP’lik macro kamera eşlik ediyor. Ön kamerası ise 32 MP. 

4025 mAh’lik bir bataryaya sahip olan Reno 3 Vitality, 30W hızlı şarj özelliğine sahip. Ayrıca Reno 3 Vitality, 6.4 inçlik FHD+ bir çözünürlüğünde Süper AMALED bir ekrana sahip.  

Oppo Reno 3 Vitality’nin fiyatı ne? 

Açıklanmasıyla ön siparişe açılan yeni modelin şu anlık ön sipariş fiyatı 430 dolar. Çıkış tarihi daha belli olmayan Reno 3 Vivality şu an sadece Çin için ön siparişe açılmış durumda ve başka hangi pazarlarda satışa çıkacağı daha açıklanmış değil.    

OPPO’dan Apple Watch’a benzeyen yeni akıllı saat

Motorola’nın yeni orta segment cep telefonları tanıtıldı