Next Level Gaming Talks
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

ESL Türkiye’nin organize ettiği Intel ESL Gaming Fest 2020 kapsamında oyun ve espor ajansı Next In Game tarafından düzenlenen webinar serisi Next Level Gaming Talks başlıyor. Oyun sektörü ve espora dair en merak edilen konuların uzman konuklar ile masaya yatırılacağı 10 farklı webinarın ilki “#EvdeKal & Oyun Dünyasına Giriş Yap” 9 Nisan Perşembe günü saat 13.00’te gerçekleşecek.

Intel ESL Gaming Fest 2020 kapsamında düzenlenen Next Level Gaming Talks, oyun dünyasının profesyonellerini gençler ve aileleriyle buluşturmayı hedefliyor. Her hafta YouTube üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek sohbetlerde, oyun ve eğlence dünyası hakkında birçok farklı konu ele alınacak.

Etkinliği izlemek için: YouTube

ESL Türkiye İçerik ve Marka Ortaklığı Direktörü Eren Güncü’nün moderatörlüğünü yapacağı yayınlarda izleyiciler konuşmacılara sorularını iletebilecek. Ayrıca, Next in Game web sitesine kayıt olarak webinar süresince düzenlenecek etkinliklere katılmak ve çeşitli ödüller kazanmak da mümkün.

Eren Güncü’nün moderatörlüğünde gerçekleşecek Next Level Gaming Talks’un ilk konukları Monster Notebook Pazarlama Direktörü Alper Arin, Riot Games Topluluk Yöneticisi Batuhan Belik, ESL Türkiye Genel Müdürü Doruk Demirsar ve Aykut Özdemir olacak.

Toplam 10 hafta sürecek etkinlik serisinin ilki “#EvdeKal & Oyun Dünyasına Giriş Yap” başlığında, 9 Nisan’da gerçekleştirilecek.

Next Level Gaming Talks

ESL Türkiye Genel Müdürü Doruk Demirsar “Oyun dünyası her geçen sene daha da büyük kitleleri içine alarak genişliyor. Bu genişleme ile pazar çeşitleniyor, yeni kariyer fırsatları ortaya çıkıyor. ESL Türkiye olarak özellikle gençler ve aileler arasında bu alanda farkındalık yaratmak istiyor, ülkemizin global oyun sektöründe öne çıkmasını hedefliyoruz” dedi. Demirsar sözlerine şu şekilde devam etti “Intel ESL Gaming Fest kapsamında yürüttüğümüz çalışmalara bir yenisini ekledik; Next Level Gaming Talks’ta sektör profesyonellerini oyun tutkunlarıyla bir araya getirecek, oyun dünyasıyla ilgili merak edilen hemen her konuyu gündeme taşıyacağız. Böylece oyun sektöründe kariyer hedefleyen gençlerin doğru bilgilere ulaşmasını sağlayacağız. Online buluşmalarımızın ilkinde sektörde yer alan iş kollarını ve trendleri; evde eğitim, planlama, vakit yönetimi, eğitim kaynakları gibi temel konuları ele alacağız. Burada yapılacak paylaşımlar, oyun dünyasında bir kariyer çizmeyi hedefleyenler için oldukça bilinçlendirici olacak. İlgilenen herkesi www.nextingame.com üzerinden kayıtlarını yaptırmaya ve 9 Nisan saat 13.00’te gerçekleştireceğimiz buluşmaya katılmaya davet ediyorum.”

9 Nisan’dan itibaren her perşembe günü gerçekleştirilecek olan webinar serisinin sonraki oturumlarında gaming içeriğini anlamak ve gelecek tahminleri konuşulacak. Spordan espora dijital devrim, oyun sektöründe içerik ve marka ilişkisi gibi önemli konulara da yer verilecek. Tasarımcılar için evden çalışma disiplini, yazılımcılar için evden çalışma disiplini gibi konular masaya yatırılacak.

Etkinliği izlemek için: YouTube

30 bin liraya Huawei Mate Xs mi? Denizli’de üzüm bağı mı?

Son günlerde yükselen online alışveriş istatistikleri açıklandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz