ozan-elektronik-para-dgpays-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Finansal teknoloji servisleri ile dikkat çeken Ozan Elektronik Para, DgPays ile stratejik işbirliği imzaladı. “Processing” alanındaki işbirliği kapsamında, ön ödemeli Ozan Card ve Ozan Sanal Kart kullanıcıları, işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilecekler.

Ozan Elektronik Para, “Processing” alanında yeni işbirliği imzaladı. Türk fintech şirketlerinden DgPays, stratejik işbirliği kapsamında hızlı ve güvenli ödeme hizmeti sunacak. Ozan Elektronik Para, ön ödemeli Ozan Card ve Ozan SuperApp içinde oluşturulacak sanal kart ürünlerini de yıl sonunda kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner, “Kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için kendimizi her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Sunduğumuz yenilikleri, alanında uzman iş ortakları aracılıyla güçlendirmek ve gelişimin önünü açmak her zaman öncelikli vizyonumuz. Ozan Elektronik Para olarak, kullanıcılarımıza sağladığımız tüm ön ödemeli kartların “Processing” altyapısı için DgPays ile önemli bir iş birliği gerçekleştirdik. Bu iş birliği sayesinde kullanıcılarımızın tüm kart işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşecek. Bu sebeple, DgPays ile hayata geçirdiğimiz iş birliğinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Nitelikli çözümlerimizin güçlenmesine katkı sağlayan, sunduğu hizmetlerde önemli yeniliklere imza atan ve küresel marka olma hedeflerimize katkı sunan DgPays ekibine teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

ozan-elektronik-para-isbirligi-teknosafari

DgPays CEO’su Serkan Ömerbeyoğlu ise “Ozan Elektronik Para ile Ozan Card’ın teknolojik altyapısını sağlamak üzere gerçekleştirdiğimiz iş birliğini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum. DgPays olarak, birçoğu dünyada da ilk olan 35 inovatif teknoloji ürünümüz bulunuyor. Türkiye’de faaliyet gösteren hemen hemen bütün bankaların yanı sıra, e-para kuruluşları, Telekom operatörleri, sigorta şirketleri, büyük perakendeciler ile taşımacılık operatörlerinden oluşan geniş bir müşteri portföyümüz var. Ozan Elektronik Para ile iş birliğimiz birlikte geliştireceğimiz yenilikçi projelerle devam edecek.” açıklamalarında bulundu.

İlginizi Çekebilir:

TikTok ve SosyalBen Vakfı, #gençolmak Kampanyasını Tanıttı

Vodafone, Eko-SIM Kartları ile Plastikten Tasarruf Sağlayacak

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz