Paylaşımlı hazır ofis sektörünün pazar lideri konumunda olan Kolektif House, oldukça sağlam adımlarla büyümeye devam ediyor. Her geçen gün lokasyon ağını biraz daha genişleten Kolektif House; şimdi de Moda, Ferko Signature Levent ve A+live Ataşehir lokasyonlarını faaliyete açtı.

Esnek çalışma ve ofis çözümlerine ilişkin son zamanların trend markalarından birisi olan Kolektif House, İstanbul’da bulunan lokasyonlarını genişletmeye devam ediyor. Mevcut lokasyonlarının yanı sıra son olarak üç yeni lokasyon daha ekleyen firma, şimdi de Moda, Levent ve Ataşehir’de. İşte detaylar!

‘Türkiye’nin Yüzde 20’sine Sahibiz’

Hemen hemen her ihtiyaca yönelik olarak geliştirilen esnek çalışma ve ofis çözümleriyle çalışma hayatına yön veren Kolektif House, lokasyon ağını her geçen gün daha fazla genişletiyor. Moda, Ferko Signature Levent ve A+live Ataşehir lokasyonlarını ardı ardına faaliyete geçiren Kolektif House, şimdi de Fonbulucu iş birliğiyle açacağı Ankara’daki ilk lokasyonu 1071 Ankara için gün sayıyor. Firmanın işleyişi ve büyüyüşüne dair değerlendirmelerde bulunan Kolektif House Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet
Onur, konu hakkında: “2015 yılında ‘Sev, yarat, paylaş’ mottosuyla çıktığımız yolda 1
kişiden 1000 kişilik ekiplere kadar startup ve kurumsal şirketlerin ofis çözümlerini
belirlemeye stratejik perspektifle yaklaşıyor, yeni nesil çalışma alanlarımızla iş hayatının
geleceğine ışık tutuyoruz. İstanbul ve diğer büyük şehirlerdeki yepyeni lokasyonlarımız ve
Kolektiflilerimizle birlikte büyümeye devam ediyoruz. CBRE Türkiye’nin kısa süre önce
açıkladığı ‘Türkiye Hazır Ofis Pazarı 2023’ raporuna göre en büyük kiralanabilir ofis
alanına sahip olarak, sektörde açık ara pazar liderliğimizi sürdürüyoruz. Geldiğimiz
noktada 80 bin metrekarelik toplam alanda 5 binden fazla şirkete hizmet sunuyoruz. Şu
anda Türkiye’deki hazır ofislerin yaklaşık yüzde 20’sine sahibiz. Açacağımız yeni
lokasyonlarla kısa sürede pazar payımızı yüzde 30’a taşımayı hedefliyoruz. Teknoloji tabanlı hizmet sağlayıcısı ve topluluk yönetimi şirketi olma yolunda ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.

Gezgin Kurumsal Üyelik

Ahmet Onur ayrıca Gezgin kurumsal üyelik paketlerinden de bahsetmiş olduğu konuşmasında; “Geçtiğimiz günlerde ilk online satış platformumuzu hayata geçirdik. Böylece Gezgin ve Sanal Ofis üyeliklerinden toplantı odası paketlerine geniş bir skalada esnek çalışma üyelik paketlerimizin e-ticaret entegrasyonunu gerçekleştirdik ve dijital üyelik yönetimini çok daha kapsamlı hale getirdik. Kolektif Enterprise ile şirketlere ihtiyaçlarına yönelik optimum fayda sağlayacak kurumsal ofisleri anahtar teslim hazırlayarak, tüm operasyonlarını yönetiyoruz. Ayrıca mevcutta sabit bir ofisi olan fakat çalışanlarına evlerine yakın lokasyonlarda da çalışma alanı sunmak isteyen şirketlerin çalışanlarını Gezgin Kurumsal üyelik paketlerimizle lokasyonlarımızda ağırlıyoruz. Yeni nesil esnek çalışma alanlarımızla emin adımlarla büyümemizi sürdüreceğiz.” dedi.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz