Samsung Galaxy Fit 2 Akıllı Bileklik

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, ‘Galaxy Fit 2’ akıllı bileklik modelini kullanıcı beğenisine sunduğunu duyurdu. 3 haftaya kadar pil ömrü sunduğu ifade edilen cihaz, 60 dolarlık bir fiyat etiketiyle raflardaki yerini aldı. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, akıllı bileklik serisine yeni eklediği ‘Galaxy Fit 2’ modelini kullanıcı beğenisine sunduğunu duyurdu. Ürünün, başlangıçta yalnızca seçili pazarlarda satışa sunulduğu ifade edildi. Aktif yaşam faaliyetlerine ilişkin verileri izlemek ve sağlık takibi yapabilmek için kullanılabilecek cihazın, siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle raflardaki yerini aldığı belirtildi. Bununla birlikte model, 60 dolarlık bir fiyat etiketiyle tüketici beğenisine sunuldu.  

Aktarılan detaylara göre; Samsung ‘Galayx Fit 2’, kutusundan 1.1 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekranla çıkıyor. İlk nesil ‘Galaxy Fit’in 0.95 inç ekranına göre daha büyük olan panel, 126×294 piksel çözünürlük sunuyor. Bunun yanında; birinci nesil ‘Galaxy Fit’in 120 mAh gücündeki bataryasının da ‘Galaxy Fit 2’de, 159 mAh gücünde bir pil ile geliştirildiği ifade ediliyor. Ürün; tek şarj ile ortalama kullanımda 15 gün, az kullanımda ise 3 haftaya varan bir batarya ömrü vadediyor.  

Samsung ‘Galaxy Fit 2’ akıllı bilekliğin Türkiye satış tarihi ve fiyatı henüz bilinmiyor

Samsung Galaxy Fit 2 Türkiye Fiyatı

Diğer yandan bilekliğin, 100 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı iddia ediliyordu. Bu nedenle; modelin 60 dolarlık bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülmesi, birçok kullanıcıyı memnun etti. Samsung ‘Galaxy Fit 2’ akıllı bilekliğin Türkiye satış tarihi ve fiyatı ise henüz net olarak bilinmiyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Samsung, Life Unstoppable Etkinliğinde Son Teknoloji Ürünlerini Tanıttı

Samsung, Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds Live’ı Satışa Sundu

Kartlar Yeniden Dağıtıldı: Yeni Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE Tanıtıldı (Video)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz