Logitech G tarafından tasarlanan kadın oyuncuların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan ve yeni bir deneyim arayan tüm oyun severlerin de tatmin olacağı Aurora Koleksiyonu, MediaMarkt iş birliğiyle düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtıldı. 

Logitech G, oyun dünyasına yeni bir boyut kazandırmayı ve oyun severlerin deneyimlerini ileriye taşımayı hedeflediği her oyuncunun kendi tarzını yansıtabileceği ürünleriyle öne çıkıyor. Oyun oynayan kadınlardan gelen geri bildirimler doğrultusunda üretilen Aurora Koleksiyonu’nun tanıtıldığı etkinlikte G735 Kablosuz Oyun Kulaklığı, G715 Kablosuz Oyun Klavyesi, G713 Oyun Klavyesi, G705 Kablosuz Oyun Mouse’u ve sekiz özel aksesuardan oluşan koleksiyon hakkında bilgi verildi.

Etkinlikte Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz’un açılış konuşmasından sonra Logitech Türkiye Oyuncu Ekipmanı Perakendecileri Müşteri Yöneticisi Yunus Caner Güner, yaptığı sunumla koleksiyonda yer alan ürünler hakkında detaylı bilgiler paylaştı.

Dünya’nın her yerinde bulunan hem kadın hem erkek her yaştan oyuncunun deneyimini ileriye taşıyacak ve kendilerini özel hissettirecek ürünlere imza attıklarını belirten Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz, sözlerini şu cümlelerle destekledi:

“İster profesyonel ister bireysel olsun, bugün artık herkes oynadığı oyunu, oluşturduğu ortam ve kullandığı cihazlarla bir bütün olarak değerlendiriyor, oluşturdukları bu dünyayla kendilerini özel hissetmeye çalışıyor. Aurora Koleksiyonumuz, Logitech bünyesinde inovasyon, tasarım, mühendislik ve pazarlama alanında ağırlıklı olarak kadın liderlerden oluşan bir ekip tarafından oluşturuldu. Oyuncular kullandıkları ürünlerde performansın yanında, tasarıma, tarza, trendlere de dikkat ediyor. Bu yaklaşım da bize, öncü olduğumuz bu alanda hep daha iyisini tasarlayıp üretme, çoğu zaman trendleri belirleme noktasında itici güç oluyor.”

Aurora Koleksiyon’u Kadınlardan Gelen Geri Bildirimler Doğrultusunda Kadın Liderler Tarafından Geliştirildi

Koleksiyon, Logitech bünyesinde çalışan ağırlıklı olarak kadın inovasyon, mühendislik, tasarım ve pazarlama liderlerinden oluşan bir ekip ile geliştirilmiş. Bu koleksiyonun ortaya atılmasındaki ana hedef ise az temsil edilen oyuncu segmentinin oyun deneyimi ihtiyaçlarını karşılarken oyun geleceğini yeniden tasarlamak olarak belirtiliyor.

G735 Kablosuz Oyun Kulaklığı

G735, puslu beyaz kaplaması, RGB aydınlatma ve kulak üstü çift kanallı ses bağlantı özellikleriyle tüm oyuncular için çok yönlü bir seçenek sunuyor. G735, bir oyuncunun sesini modüle etmek için yeni Blue VO!CE mikrofon teknolojisi özelliklerine sahip ve tercih edilen ses ayarları G Hub’da ve doğrudan kulaklığa kaydedilebiliyor. Aynı zamanda G735 Kablosuz Oyun Kulaklığı, daha küçük kafa boyutlarına tam olarak oturan tasarıma sahip. Aydınlatma olmadan 56 saatten fazla pil ömrü, Logitech G’nin ödüllü LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ve Bluetooth bağlantısı da mevcut.

G715 ve G713 Mekanik Oyun Klavyeleri

G715 Kablosuz Oyun Klavyesi ve G713 Oyun Klavyesi, kullanıcılara yüksek performans sunmayı hedeflerken hafif titreşimi ile oyun hissiyatını arttırmaya yardımcı oluyor. Kompakt ve ayarlanabilir yükseklik, 25 saat kesintisiz oyun deneyimi sunan şarj edilebilir pil ve LIGHTSPEED kablosuz veya Bluetooth bağlantı gibi özellikleri de mevcut. Uzun süren oyun seanslarını destekleyen bulut şeklindeki bileklik desteği de kutunun içinde bulunuyor.

Daha Küçük Eller İçin Tasarlanan G705 Kablosuz Oyun Mouse

85 gram ağırlığındaki G705 Kablosuz Oyun Mouse’u kompakt kontürlü yapısıyla daha küçük eller için tasarlanmış. Aynı zamanda oyun sınıfı sensörü, ultra duyarlı LIGHTSPEED kablosuz oyun teknolojisi veya Bluetooth bağlantısı sayesinde kolay erişilen bir DPI döngüsüyle kullanım sunuyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz