PlayStation Plus Nisan ayı oyunları
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Oyunculara online oyun oynama, ekstra indirimler ve hediye oyunlar kazandıran PlayStation Plus abonelik sisteminin, bu ay ücretsiz vereceği oyunlar açıklandı. PlayStation Plus, Nisan ayı oyunları, Uncharted 4: A Thief’s End ve Dirt Rally 2.0. Bu iki oyunu da 7 Nisan tarihinden sonra, PS Plus abonesiyseniz, kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

Japonya merkezli teknoloji şirketi Sony’nin, oyun ve eğlence konsolu PlayStation için var olan özel abonelik sistemi PlayStation Plus ‘ın, Nisan ayı oyunları açıklandı. PS Plus aboneliği ile PlayStation kullanıcıları birçok farklı avantaj elde edebiliyorlar. Örneğin PS Plus aboneleri, indirim dönemlerinden ekstra indirimler kazanabiliyorlar. En temelinde zaten online bir oyun oynamak isteniyorsa, PS Plus aboneliği mecburi. Bu abonelik sisteminin en güzel yanı, tabii ki her ay ücretsiz olarak oyunculara verilen ve kütüphaneye eklendikten sonra, PS Plus aboneliği süresince istenildiği zaman indirilebilen oyunlar. Bu ay verilecek olan ücretsiz PlayStation Plus, Nisan ayı oyunları, Uncharted 4: A Thief’s End ve Dirt Rally 2.0.  

Uncharted 4: A Thief’s End nasıl bir oyun? 

Uncharted 4: A Thief's End nasıl bir oyun? 

PlaySation özel yapımları arasında önemli bir yere sahip, Uncharted serisi. Uncharted serisinin son oyunu olan Uncharted 4: A Thief’s End, baş karakterimiz Nathan Drake’in son ve büyük macerasını konu alıyor. Geçmişin izlerini fazlasıyla gördüğümüz bu oyunda, Nathan Drake hem kendisi, hem abisi hem de akıl hocası Sully ile başlarına gelen beladan kurtulmaya çalışıyorlar. Konsol özel yapımı olarak 2016 yılında piyasaya sürülen Uncharted 4: A Thief’s End’in, şu an için resmi satış fiyatı 84 Türk lirası. Ama PS Plus abonelerine Nisan ayı içerisinde ücretsiz. 

Dirt Rally 2.0 nasıl bir oyun? 

Dirt Rally 2.0 nasıl bir oyun? 

Hızlı yarışları, özellikler ralli sever bir oyuncuysanız bu oyun tam size göre. Dünyanın birçok farklı bölgesinden, ralli yapılabilecek haritaları oyuncularına sunan Dirt Rally 2.0, simülasyon öğeleri taşıyan bir yarış oyunu. Yani, yarış sahalarının ve manzaraların güzelliği kadar, araba kullanma mekaniklerinin zorluğu ve gerçekçiliği ile de farklı bir eğlence sunuyor. Mekanikleri sebebiyle her oyuncu tarafından oynamayacak olsa bile, Dirt Rally 2.0 başarılı bir yarış oyunu. Dirt Rally 2.0’ın şu an resmi satış fiyatı 199 Türk lirası. Ama PS Plus abonelerine bu ay ücretsiz.  

Ayrıca 6 Nisan tarihine kadar, Şubat ayının ücretsiz oyunları olan Shadow of the Colossus ve Sonic Forces’u indirebilirsiniz. 

Samsung Galaxy Buds Plus İnceleme – Ses Kalitesi Nasıl?

SpaceX, Zoom kullanmayı, çalışanlarına yasakladı 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz