pokemon-unite-turkce-teknosafari

The Pokemon Company International, Türkiye pazarına geliyor. Bununla birlikte Pokemon Unite ve Pokemon GO, Türkçe dil desteği ile birlikte yenileniyor.

Nintendo Switch ve mobil cihazlar için TiMi Studio Group ortaklığı ile geliştirilen Pokemon Unite, Türkçe dil desteği alıyor. Dil desteği, oynaması ücretsiz rekabetçi, takım bazlı oyunun heyecanını daha da artırıyor. 2021 yılında 50 milyon indirmeye ulaşan Pokemon Unite, 2022 yılında yeni Pokemon kahramanları, mevsimlik etkinlikler, özelleştirilebilir yeni kostümler ve daha fazlası ile desteklenmeye devam edecek.

Pokemon Unite yanında şirket, Şubat 2022 itibari ile Pokemon GO’ya da Türkçe dil desteği ekleyecek. The Pokemon Company, Nintendo ve Niantic iş birliği ile geliştirilen mobil oyun, Pokemon hayranlarının çevresini keşfetmesini teşvik ediyor. Oyuncular, Pokemon GO ile bir yandan yeni yerler keşfederken, diğer yandan da Pokemon yakalayabiliyor.

The Pokemon Company Kıdemli Pazarlama Müdürü Peter Murphy, konu ile ilgili “Bugünden başlayarak Pokémon markasını Türkiye’ye açmaktan; dünyaca bilinen, sevilen Pokémon karakterlerini ve dünyasını hayranlarımıza her zamankinden daha erişilebilir kılmaktan dolayı son derece heyecanlıyız. Pokémon markasını dünyanın dört bir yanına taşıma hedefimize bugün de yeni bir pazara açılarak devam ediyoruz. Bu sayede hem Pokémon dünyasını daha önce deneyimlemiş hem de bu dünyaya ilk kez adım atacak yeni hayranlarımıza ulaşma şansı elde edeceğiz. Bu açılımın yaratacağı yeni fırsatlar için son derece heyecanlıyız. Yeni gelişmelerin yanı sıra 2022 ve sonrasında çıkacak ürünlerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir:

Yüzüklerin Efendisi dizisi ismi ve tanıtım videosu yayınlandı

Horizon Forbidden West hikaye fragmanı yayınlandı

YouTube Premium için yıllık abonelik seçeneği geldi

Crypto Browser Project Beta sürümü yayınlandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz