opera-crypto-browser-project-teknosafari-min

Opera tarafından geliştirilen ve web odaklı kripto destekli internet tarayıcısı Crypto Browser Project beta sürümü yayınlandı.

İnternet tarayıcı dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Opera, yeni teknolojileri de yakından takip etmeye devam ediyor. Opera, Web 3 odaklı Crypto Browser Project isimli yeni kripto tarayıcısının beta sürümünü yayınladı. Windows, Mac ve Android kullanıcıları, yeni beta sürüme erişebiliyor.

Opera, Crypto Browser Project’in beta sürümünü yayınladığını duyurdu. Yeni kripto tarayıcı, Windows, Mac ve Android kullanıcıları için Web 3 hizmetlerine doğrudan erişim sağlayacak. Ayrıca tarayıcı, metaverse platformlarında, kripto oyunlarına ve DApp sistemlerine göz atma deneyimi sunacak.

crypto-browser-project-opera-teknosafari

Tarayıcı, kullanıcıların her yeni sekme için cüzdanlarında oturum açma zorunluluğu bulundurmayacak. Bu sayede kullanıcılar, uygulamalar arası kolayca geçiş yapabilecek.

Opera Web 3 Başkan Yardımcısı Jorgen Arnesen, konu ile ilgili “Web3’te tarayıcıların, Web2’de olduğundan çok daha önemli olacağına inanıyoruz. 25 yıldır blok civarındayız ve 2018’den beri Web3 civarındayız. İyi bir kullanıcı deneyimi için çok zincirli bir token stratejisi gerekli olacak” şeklinde konuştu.

Bunların yanında tarayıcı, Twitter ve Telegram entegrasyonunun yanında Kripto Köşesi adlı yerleşik bir haber merkezine sahip. Burada kripto dünyası ile ilgili tüm gelişmeler, kullanıcılara anlık olarak iletilecek.

İlginizi Çekebilir:

Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de satışa sunuldu

Dying Light 2: Stay Human 5 yıl boyunca güncelleme alacak

Xiaomi, uygun fiyatlı katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor

En çok izlenen Netflix dizi ve filmleri paylaşıldı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz