Ana Sayfa Oyun PUBG Mobile ‘Ağır Silah 2.0’ Modu Yayınlandı! 

PUBG Mobile ‘Ağır Silah 2.0’ Modu Yayınlandı! 

0
2201
PUBG Mobile Ağır Silah 2.0 Modu

PUBG Mobile, geçen sene yayınladığı ‘Ağır Silah’ modunun yeni versiyonunu yayınladı. PUBG Mobile ‘Ağır Silah 2.0’ modu ile oyuncuların, güçlü araçları ve devasa ateş gücünü kullanarak stratejik avantaj kazanabilecekleri ifade edildi.  

Popüler video-oyunu PUBG Mobile, geçen sene yayınladığı ‘Ağır Silah’ modunun yeni versiyonunu oyun-severlerin beğenisine sunduğunu duyurdu. PUBG Mobile ‘Ağır Silah 2.0’ modu ile oyuncuların; zırhlı araçlar, ‘Süper Silah Kasası’ ve ‘Bomba Kıyafeti’ gibi yeni geliştirmeleri deneyerek aksiyon seviyesini artırabilecekleri ifade edildi. Bununla birlikte; sunulan güncelleme ile gelen yeni modda oyuncuların, güçlü araçları ve devasa ateş gücünü kullanarak stratejik avantaj kazanabilecekleri ifade edildi.  

İşte PUBG Mobile ‘Ağır Silah 2.0’ modunda sunulan yenilikler! 

PUBG Mobile Ağır Silah 2.0 Yenilikler

PUBG Mobile ‘Ağır Silah 2.0’ modunda sunulan yenilikler ise şu şekilde: 

  • Zırhlı Silahlar – UAZ, Daciaoff-road buggy ve kamyonet gibi PUBG MOBILE’ın klasik araçları, koruyucu zırh ile güçlendirildi. Bununla birlikte oyuncular, artık yeni ‘Zırhlı Helikopter’ ile gökyüzünde gezebilecekler. 
  • Süper Güçlü Silahlar – Yeni lazer güdümlü füze ve dört namlulu roket fırlatıcı, oyuncuların düşmanlarına ek hasar vermesi için ‘Süper Silah Kasaları’na eklendi. 
  • Özel Taktiksel Ekipman – 30 saniyelik ‘İHA Kontrol Terminali’, etraftaki düşman yerlerini gösterirken 8 füzeyle de donatıldı. Bununla birlikte, ‘Taşınabilir Radar’ da artık düşman araçları hakkında bilgi sağlıyor. 
  • Bomba Kıyafeti – Bu yeni ve yerden toplanabilen giysi, tüm patlama hasarlarına karşı önemli bir azaltma sağlıyor. 
  • Gizli Oda ve Üs – Gizli Oda, savaş sırasında rastgele yenilenir ve süper silahlar barındırır. Üs ise her maçın başında aktif hale gelir ve oyuncular, buradan ağır silahları ve güçlü ekipmanları alabilir. Aynı zamanda; ‘Gelişmiş İletişim Kulesi sayesinde oyuncular, savaşta kalmak için ölen takım arkadaşlarını canlandırabilir. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

K-Pop Grubu BLACKPINK, Albüm Tanıtımı İçin PUBG Mobile ile İş Birliği Yaptı! 

Hindistan Aralarında PUBG Mobile’ın da Bulunduğu Çin Merkezli 118 Uygulamayı Yasakladı

PUBG Mobile’ın Yeni Erangel Haritası 8 Eylül’de Oyunculara Sunulacak

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz