HyperX Clutch, mobil oyuncular için kullanıcılarla buluştu. Ayrıntılar haberimizde

HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda markası HyperX, mobil oyunlar için kablosuz HyperX Clutch kumanda kolunu piyasaya sürdüğünü açıkladı. HyperX Clutch kablosuz kumanda kolları, mobil oyunlar için gelişmiş kontroller sağlamak üzere tanıdık tam boyutlu standart kumanda düzeni, tutma kolları üzerinde bulunan dokulu yüzeyiyle rahat ve ergonomik bir kullanım sağlıyor. HyperX Clutch, Android mobil cihazlarda ve PC ‘de bulunan kumanda destekli oyunlarla uyumlu.

Ergonomik tasarımla rahat oyun deneyimi

HyperX Clutch kumanda, dokulu kumanda kolları ve telefon tutmaktan daha fazla konfor sunan ergonomik tasarımıyla rahat bir oyun deneyimi sağlıyor. HyperX Clutch kablosuz oyun kumandası, kullanıcıların Bluetooth 4.2 veya PC için 2.4 GHz kablosuz alıcı aracılığıyla Android mobil cihazlar için kablosuz desteğe sahip PC ve Android mobil cihazlar arasında geçiş yapmalarına fırsat veriyor. Beraberinde gelen USB-C – USB-A kablosu ile PC bağlantısı sağlayan kablosu, kullanıcıların birden fazla cihaz aracılığıyla bulut paylaşımı üzerinden oyun oynamanın tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlıyor.

Tek şarjla 19 saate varan pil ömrü

HyperX Clutch kablosuz, standart denetleyici düzeni kullanırken, rekabet avantajı için kumandanın üzerinde ek Turbo ve Clear tuşları bulunuyor. HyperX Clutch, tabletler ve telefonlar için bir masaüstü aracı olarak işlev görebilen, 41 mm ‘den 86 mm ‘ye kadar olan telefonların güvenli bir şekilde takıldığı telefon klipsi içeriyor. Kumanda, daha uzun oyun seansları için tek bir şarjla 19 saate kadar pil ömrü sunan dahili 600 mAh şarj edilebilir pil ile donatıldı.

HyperX Clutch Kablosuz Özellikleri

Parça Numarası        516L8AA

Kumanda Özellikleri

Bağlantı tipi     2.4GHz kablosuz / Bluetooth / kablolu

Uyumluluk       Android, PC

Pil Özellikleri

Pil ömrü           19 saate kadar2

Pil kapasitesi   600mAh

Fiziksel Özellikler

Uzunluk           110.3mm3
Yükseklik         75.1mm3

Genişlik           155.6mm

Mobil klips boyutları    41mm – 86mm

Ağırlık (kablosuz)        270g3

Kablo tipi ve uzunluğu Ayrılabilir USB-C kablosu, 2.95m

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz