razer-chroma-rgb-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

Oyun cihazları için aydınlatma ekosistemi sağlayan Razer Chroma RGB, akıllı evler için birleşik kontrol sağlayan yeni bir program duyurdu.

‘Oyuncular için, oyuncular tarafından’ sloganı ile dünya geneli kitleye sahip Razer, yeni teknolojisini duyurdu. Razer Chroma RGB teknolojisi, PC sistemlerine ötesine ve eve genişletildiğini duyurdu. Yeni Razer Akıllı Ev Uygulaması ile kullanıcılar, sürükleyici akıllı ev deneyimini PC ve mobil ekosistemlere bağlı tüm cihazlardan kontrol sahibi olabilecek.

Razer, yeni uygulaması ile, kullanıcıların tüm akıllı ev cihazlarını yönetmek için birden fazla uygulama arasında geçiş yapmak zorunda olma problemini çözmek istiyor. Razer Smart Home uygulaması tanıtıldı. Razer Akıllı Ev uygulaması, tek bir akıllı ev ekosistemi oluşturarak kurulum ve özelleştirme sürecini kolaylaştırıyor. Bununla birlikte kullanıcılar, akıllı ev cihazlarını basit ve kullanışlı bir ara yüzden kontrol etme imkanına sahip oluyor.

razer-chroma-smart-home-teknosafari

Razer Büyüme Başkan Yardımcısı Richard Hashim, konu hakkında “Akıllı ev yaşamının geleceği hiç bu kadar parlak görünmemişti. Razer Chroma RGB, başlangıcından bu yana hayranların favorisi oldu. Bugün Razer, teknoloji ve işlevselliği Razer Smart Home Uygulamasında bir araya getirerek, kullanıcıların ortamları üzerinde tam bir yaratıcı kontrole sahip olmalarını sağlıyor.” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir:

Harmony OS 3.0 çıkış tarihi belli oldu

Samsung televizyonlara GeForce Now ve Google Stadia desteği geliyor

Samsung, 4K 240 Hz monitör üzerinde çalışıyor

Tesla, 2021 yılı satış sayısını paylaştı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz