harmony-os-3-0-cikis-tarihi-teknosafari

Huawei, kullanıcı sayısı 220 milyonu geçen Harmony OS işletim sistemini güncellemeye devam ediyor. Çinli şirket, Harmony OS 3.0 çıkış tarihi konusunda ipucu verdi.

Çinli teknoloji şirketi Huawei, Google ambargosu sonrasında kendi ekosistemini kurdu. Bununla birlikte karşımıza çıkan Harmony OS, 3.0 versiyonu ile güncellenecek. Harmony OS 3.0 çıkış tarihi konusunda ise bazı bilgiler ortaya çıktı.

Harmony OS 3.0 işletim sistemi, içerisinde bulunduğumuz 2022 yılının Temmuz ayında resmi olarak çıkış yapacak. Resmi duyurunun ise yakın tarihte yapılması bekleniyor. Lansman, büyük olasılıkla ikinci çeyrekte, Haziran ayında yapılacaktır.

harmonyos-3-cikis-tarihi-teknosafari

Huawei, Çin yeni yılı sırasında bir etkinlik düzenleyebilir. Bu etkinlik ile birlikte ne gibi duyuruların yapılacağı konusunda bilgi bulunmuyor. Harmony OS 3.0 geliştirici önizleme sürümü, geçtiğimiz Ekim ayında yayınlanmıştı.

Çinli şirket, birçok yenilik ile birlikte karşımıza çıkmak için hazırlanıyor. Huawei, kısa süre önce yaptığı açıklamalar ile Harmony OS kullanıcı sayısının 220 milyonu geçtiğini belirtmişti.

Bunların yanında Huawei, ambargo sonrasında çalışmalarında geriye düştü. Her ne kadar şirket, kendine ait bir ekosistem konusunda emin adımlar ile hareket etse de, yıllık kazanç olarak büyük ölçüde gerileme yaşadı.

Huawei AITO M5, ön sipariş sayısı ile Tesla’ya rakip oldu

Türkiye Uzay Ajansı ile Roscosmos iş birliği imzaladı

Steam, 2021 yılının en iyi oyunlarını açıkladı

Boğaziçi Üniversitesi, Veri Bilimi ve Yapay Zeka Enstitüsü kuruyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz