Okuma Süresi
1 dakika

Razer’ın gürültü önleyici özelliğe sahip kablosuz kulaklığı Hammerhead HyperSpeed, Kasım ayında 149,99 dolar karşılığında satışa sunulacak. Kulaklık rengi konsol rengine göre değişirken, Xbox sürümü ana model olarak raflarda yer alacak.

Razer, her konsol için ayrı bir kulaklık tasarlamaya ve üretmeye son verecek planını hayata geçirdi. Şirket, Hammerhead kulaklıkların her konsola uyum sağlayabilen HyperSpeed modelini Kasım ayında 149,99 dolar karşılığında satışa sunacak. Hem Xbox hem de PlayStation’a uyumlu olarak çalışabilen Hammerhead HyperSpeed, her konsolun kendi renklerine uyumlu olarak karşımıza çıkacak. PlayStation için mavi vurgulu beyaz tasarımla göreceğimiz kulaklık, Xbox için yeşil ve siyah renklerle tasarlanacak.

Tasarımı Kadar Teknik Özellikleri de Merak Ediliyor

Razer’ın Hammerhead HyperSpeed kulaklıkları, aktif gürültü engelleme ve tabii ki Chroma RGB aydınlatma efektleriyle karşımıza çıkacak. Seri X / S konsollarında bir USB-C bağlantı noktası bulunmadığından, her birinde bir USB-C ses vericisi ve bir USB-C-to-A adaptörü yer alıyor.

Her sürüm bağlantıyı biraz farklı şekilde yönetiyor olsa da, her ikisi de mobil cihazlarla eşleştirme için 2.4GHz kablosuz ve Bluetooth 5.2’yi destekliyor. Razer’ın Halkla İlişkiler Lideri Will Powers, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veriyor: “HyperSpeed Xbox konsollarına bağlanabildiği için (bu, ses vericisinde özel bir güvenlik yongası gerektirir) Xbox sürümünün kesin model olduğunu belirtmeliyim. Ancak PS temalı Colorway’e sahip olmanız gerekiyorsa, aynı fiyat olmasına rağmen Xbox sürümüne kıyasla uyumluluk açısından sınırlı olduğunu bilmelisiniz.”

HyperSeed Kullanıcılara Daha Fazla Özellik Sunmayı Hedefliyor!

Razer, USB-C HyperSpeed ​​vericinin düşük gecikmeli ses performansı (25-35ms arasında) sunacağını ve şarj kutusuyla toplam 30 saate kadar kullanım alacağınızı vaat ediyor. Ancak kulaklıkların tek başına 8 saatlik kullanım süresine sahip olacağı belirtiliyor. Hammerhead HyperSpeed bünyesinde, şirketin net vokal sağlayacağını söylediği çift “çevresel gürültü önleyici” mikrofon da barındırıyor.

Konsollar ve diğer platformlar için kablosuz oyun kulaklıkları, oyun pazarına giren son trendler arasında yer alıyor. Razer, özellikle mobil cihazlarda oyun oynayan kişiler için oyuncu dostu kulaklıklar üretme konusundakği deneyimlerini, şimdi HyperSpeed’e aktarıyor. Hammerhead HyperSpeed, konsol oyuncuları için daha fazla özellik sunmayı hedefliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz