Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Koronavirüs salgını sebebiyle sevilen çizgi dizi Rick and Morty ’nin beşinci sezon yapım aşaması da gecikebilir. Çizgi dizinin hayranlarını üzecek haberi Beth Smith karakterine sesiyle hayat veren Sarah Chalke açıkladı.

Rick and Morty uzun bir aranın ardından 3 Mayıs’ta 4. sezonun yeni bölümleriyle geri dönmüştü. ABD’de Adult Swim kanalında yayınlanan sevilen çizgi dizi önemli bir kitle tarafından sevilerek takip ediliyor. Rick and Morty’de Morty’nin annesi Beth Smith karakterine sesiyle hayat veren Sarah Chalke dizinin hayranları üzecek bir haber verdi. Smith ayrıca dizinin beşinci sezonuyla alakalı önemli bilgileri de paylaştı.

Birleşik Krallık merkezli Digital Spy internet sitesin röportaj veren Sarah Chalke, beşinci sezonun kayıt işleminin şu an için beklemede olduğunu belirtti. Sarah Chalke, yeni sezonun senaryosunu henüz okumadıklarını ve yazım aşamasının devam ettiğini de aktardı. Chalke ayrıca, kayıt stüdyosuna girmek için biraz daha zamanlarının olabileceğini dile getirdi. Senaryonun diziye uygun bir ses kalitesinde kayda alınmasını sağlamak için gerek mini kayıt stüdyosunu kurmanın zor olduğunu ve bu sebepten ötürü stüdyoya dönmeyi bekleyeceklerini de söyledi. 

Sarah Chalke’nin yaptığı açıklamalar hayranlarının Rick and Morty ’nin beşinci sezon için biraz daha fazla bekleyebileceğini ortaya koyuyor. Koronavirüs salgını sebebiyle ertelenen veya iptal edilen işlere Rick and Morty’nin de eklenmesi elbette ki pek çok kişi tarafından olağan karşılanıyor. Tüm ekibin bir araya gelebildiğinde yapım aşaması devam edecek çizgi dizi hakkındaki gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Rick and Morty Dizisi

Çılgın bilim insanı Rick ve torunu Morty’nin boyutlar arasındaki olağan üstü maceralara süreklenişini konu alan, sınırları olmayan dizi elbette ki bilim-kurgu türünde izleyicilerle buluşuyor. Yetişkinler için uygun olan Rick and Morty ilk olarak 2014 yılında izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni bölümleri önce ABD’de Adult Swim kanalında yayınlanıyor. Ancak dizi daha sonra ise Netflix’te izleyicisiyle buluşuyor. 

Yayınlanmaya başlamasından 6 sene geçmiş olsa da dizinin sevenleri henüz sadece 39 bölüm izleyebildi. Rick and Morty hayranlarının alışık olduğu uzun yeni sezon bekleme serüvenleri bu yıl da koronavirüs sebebiyle gecikecek gibi duruyor.

Rick and Morty’nin dördüncü sezonu yeni bölümleri ise Adult Swim kanalında yayınlanıyor. Dördüncü sezonun yeni bölümlerini Netflix’ten izlemek isteyenlerin ise Haziran ayına kadar beklemesi gerekiyor. 

İlginizi Çekebilir:

Tom Cruise ve Elon Musk, Uzayda Film Çekmeye Hazırlanıyor

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz