Oyuncular için, oyuncular tarafından sloganı ile yayın hayatına devam eden Razer, üst düzey PC bileşenleri duyurdu. Razer Kunai, Razer Hanbo, Razer Katana ve Razer PWM Fan Controller ‘ın RazerCon 2021’de piyasaya sürülmesi, Razer’ın yüksek performanslı PC oyun bileşenleri endüstrisine girişini simgeliyor.

Oyuncular tarafından oldukça bilinen markalardan biri olan Razer, yeni yüksek performanslı PC bileşenlerini duyurdu. Yeni bileşenler, Razer Kunai, Razer Hanbo, Razer Katana ve Razer
PWM Fan Controller isimleri ile geliyor. Seri içerisinde hidrolik kasa fanları, hepsi bir arada sıvı soğutucular, çeşitli platin sertifikalı güç kaynakları ve kontrolörler yer alıyor.

Yeni bileşenler, en yüksek güvenilirlik standartlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Ayrıca PC termal bilgilerine kolay erişim sağlayan basit tak çalıştır yazılım da bileşenler ile birlikte geliyor. Bunların yanında, Razer Synapse ile uyumlu bileşenler, uygulama içerisinden kişiselleştirilebiliyor. Tüm bileşenler, aRGB ile ışıklandırılabiliyor.

Razer Kurucu Ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, konu hakkında “Bugün, Razer ekosistemini yüksek performanslı PC bileşenleri segmentine genişletmeye devam ediyoruz ve Razer mükemmelliğini
yepyeni bir kategoriye getiriyoruz. “Bugün sunduğumuz ürünler, yakın gelecekte pazara sunacağımız birçok birinci sınıf PC bileşeni serilerinin sadece başlangıcıdır. ‘Oyuncular İçin. Oyuncular Tarafından.’ sloganımız, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor ve bu yeni bileşenler de birinci sınıf masaüstü oyun performansı için kusursuz yapı kalitesiyle bu vaadi yerine getiriyor.” şeklinde konuştu.

Razer Kunai özellikleri

razer-kunai-ozellikleri-teknosafri

Yeni fanlar, en yeni teknoloji hidrolik yatak teknolojisi ile birlikte üretildi. Son teknoloji fanlar, maksimum hava akışı performansı için tasarlandı. Ayrıca sessiz bir akustik sunulurken, bilgisayarı verimli bir şekilde soğutabilmek için optimize edildi.

120 mm ve 140 mm boyutlarında bulunan fanlar, herhangi bir oyuncu bilgisayarı ile uyumlu görüntü verebilmesi adına aRGB LED sistemine sahip.

Razer Hanbo özellikleri

razer-hanbo-ozellikleri-teknosafari

Adreslenebilir RGB pompa kapağına sahip Hepsi Bir Arada (AIO) sıvı soğutucu modeli, CPU’lar için maksimum soğutma sağlıyor. 240 milimetre ve 360 milimetre radyatör seçenekleri bulunan soğutucu, minimum ses ile çalışıyor.

Sessiz çalışma ve geliştirilmiş güvenilirlik için optimize edilmiş bir pompa giriş tasarımı ile sıvı soğutucu, özelleştirilebilir ve adreslenebilir RGB aydınlatma dahil olmak üzere güvenilir oyun performansı sunuyor.

Razer Katana özellikleri

razer-katana-ozellikleri-teknosafar

Güç kaynakları, değeri pek bilinmese de bir bilgisayarın güvenliği için en önemli bileşenlerden biridir. Kaliteli güç kaynakları, anlık voltaj akımı, elektrik kesintisi gibi durumlara karşı bilgisayarı koruyarak, olası bozulmalardan korur. Bu sayede oyuncular, ne olduğunu bile anlamadan bilgisayar tamamen yanmaktan korunmuş olur.

Razer Katana, Platin sertifikasına sahip ATX güç kaynağıdır. Tamamen modüler olan güç kaynağı, oyun bilgisayarları için temiz, tutarlı ve ultra verimli güç dağıtımı için birinci sınıf
elektrikli bileşenler içerir. 750 ila 1.200 arasında çeşitli wattlarda Platin seviyesinin yanında bir de 1.600 watt’lık özel bir Titanyum seviyeli güç kaynağı seçenekleri mevcut olan seri, sıfır RPM aRGB fan ve 100% Razer Chroma uyumluluğu içerir.

İlginizi Çekebilir:

Yeni Razer Modelleri, Windows 11 ile Geliyor!

Razer, Yayıncılar için Kiyo X Webcam ve Ripsaw X Capture Kartını Tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz