Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Samsung, Galaxy Buds için yeni yazılım güncellemesi yayınladı. Samsung’un yeni yazılım güncellemesi ile Galaxy Buds’a, Galaxy Buds+’ta da bulunan özellikler eklenmiş oldu. 

Samsung Galaxy Buds+’ta bulunan bağlantı özelliklerini Galaxy Buds’a taşıyan güncelleme sayesinde, kullanıcılar müziklerini gittikleri her yere rahatlıkla götürebilecek. Yeni yazılım güncellemesi sayesinde artık Galaxy Buds kullanıcıları da müziklerini ister koşarken ister iş yerinde ya da evde tamamen kablosuz olarak hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde dinleyebilecek.

Galaxy Buds ile artık daha fazlasını yapabilmenizi sağlayacak yeni özellikler şöyle:

Galaxy Buds’ı bilgisayarınızla kolayca eşleştirebilirsiniz

Microsoft Hızlı Eşleştirme (Microsoft Swift Pair) özelliğiyle, artık Galaxy Buds kulaklığınızı Windows 10 tabanlı bilgisayarınızla kolayca eşleştirebilirsiniz[2]. Bu özellik sayesinde, Galaxy Buds’ın çığır açan ses kalitesinden yararlanarak uzaktan video toplantıları gibi işle ilgili görüşmelerinizi yapabilir ya da gün boyu size enerji verecek müzikler dinleyebilirsiniz. Hızlı Eşleştirme özelliğinin eklenmesiyle, Galaxy Buds da tıpkı Galaxy Buds+ gibi mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda farklı eşleştirme deneyimlerini destekliyor[3]; böylece size en sevdiğiniz cihazlara kolayca bağlanma ve bu cihazlar arasında geçiş yapma olanağı sunuyor.

Etrafınızdaki dünyanın sesini açıp kapatabilirsiniz

Samsung’un yayınladığı Galaxy Buds için yeni yazılım güncellemesi ile birlikte, Galaxy Buds’ta ilk defa Ortam Sesi (Ambient Sound)[4]özelliğini otomatik olarak deneyimleyebilirsiniz. Sadece kulaklığı kulağınıza takarak, yüksek sesle film izlerken ve sevdiğiniz müzikleri dinlerken bile çevrenizdeki sesleri duyabilir ve etrafınızda neler olup bittiğinden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca kulaklığın tek tarafıyla bile Ortam Sesi özelliğini deneyimleyebilir, ortam sesini kapatıp açmak için daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Tek tuşla kişisel çalma listenizi anında dinleyebilirsiniz

Spotify kullanıyorsanız artık tek tuşla Galaxy Buds’ta kişisel müziklerinizi anında dinleyebilirsiniz. Basit bir “Basılı Tutma” hareketiyle Spotify’ı açıp müziklerinizi kaldıkları yerden dinlemeye devam edebilirsiniz[5]. Ayrıca yeniden basılı tutarak, Spotify’ın size özel çalma listeleri önerilerine ulaşabilir ve daha fazlasını hissedebilirsiniz. Böylece Galaxy Buds kulaklığınızla hiç uğraşmadan yeni favori şarkınızı keşfedebilirsiniz. Bu yeni güncellemeyle spor yapmaya başlarken ya da uyandıktan sonra sevdiğiniz parçayı ihtiyaç duyduğunuz anda hemen dinlemeye başlayabilirsiniz.

Galaxy Buds ve Galaxy Buds+ ile ilgili daha fazla bilgi için, aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

https://www.samsung.com/tr/wearables/all-wearables/?galaxy-buds

İlginizi Çekebilir:

Yaşanan Hatalar Nedeniyle Samsung, Galaxy S20 Ultra Güncellemesini Geri Çekti

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

Samsung Galaxy Buds Plus İnceleme – Ses Kalitesi Nasıl?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz