Binance, Türkiye’de kripto para ve blockchain teknolojileri konusunda kendini geliştirmek isteyen üniversite öğrencileri için “Binance Internian” staj programını hayata geçiriyor. Üniversite öğrencilerinin kariyer hedeflerine ulaşmasını destekleyen programa katılmaya hak kazananlar, Binance’de staj yapma ve geleceğin finansal teknolojileriyle tanışma imkânı yakalayacak.

Dünyanın lider blok zinciri ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance, kripto para okur yazarlığı başta olmak üzere öğrencileri yeni nesil finansal teknolojiler konusunda eğitmek ve desteklemek üzere yeni bir staj program başlattı. Geleceğin finansal teknolojileri konusunda kendisini geliştirmek isteyen üniversite öğrencileri “Binance Internian Programı” ile alanında uzman isimlerden eğitim alma şansına sahip olacak.

Binance Türkiye’de Staj Yapma İmkanı!

Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez staj programıyla ilgili açıklamasında “Dünyanın lider kripto para borsası olarak, yeni nesil finansal teknolojiler konusundaki bilgi birikimimizle gençlerin kariyer hedeflerini desteklemeyi amaçlıyoruz. Amacımız; kripto para piyasası hakkında nitelikli bilgilerle gençleri bilinçlendirerek, kendilerini geliştirmek istedikleri yönde onlara rehber olmak. Bu amaçla başlattığımız ‘Binance Internian’ programımızla üniversite öğrencilerine kapılarımızı açarak, Binance Türkiye bünyesinde staj yapma imkânı tanıyoruz. Kripto para konusunda hiç bilgi sahibi olmayan kişilerden, bu
alanda devamlı yatırım yapan deneyim sahibi kişilere kadar herkesin yararlanabileceği tüm içerikleri düzenli olarak Binance Academy’de paylaşıyoruz. Sektör lideri olarak kripto para alanında doğru bilgi üretimine katkı sağlayıp, yeni yatırımcılara rehber olmaya, Türkiye’de kripto para, Web3 ve blokzincir teknolojileri konusundaki deneyimlerimizi aktarmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

En Yaratıcı Bir Dakikalık Başvuralar Kazanacak

Binance’nin staj programına katılmak isteyen öğrenciler sosyal medya hesaplarından 1 dakikalık video yayınlayarak başvurularını gerçekleştirebilecek. Öğrenciler hazırladıkları videoyu #BinanceInternian hashtag’i ile Instagram ve LinkedIn hesaplarından paylaşacak. En yüksek etkileşime sahip 4 video ve Binance ekibi tarafından seçilen en yaratıcı 4 video olmak üzere toplam 8 başvuru Binance ekibi ile mülakata davet edilecek.

Staj programına katılmak isteyen üniversite öğrencileri, başvurularını https://www.binance.com/tr/support/announcement/ adresinden gerçekleştirebilecek. Başvuru süresi 31 Ekim 2022 tarihinde sona erecek.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz