Ice universe tarafından ortaya atılan iddiaya göre Samsung Galaxy S23, Galaxy S22 ile neredeyse tamamen aynı tasarımı taşıyacak. Fakat bu tasarım, 0,30 milimetre daha büyük bir gövde ile gelecek.

İlk olarak yakın ülkelere kuru meyve ve sebze satmak amacıyla kurulan Güney Kore merkezli Samsung, sonraki yıllarda un değirmenleri ve şeker makineleri de işletmeye başladı. 70’li yıllara doğru ağır sanayi endüstrisine yatırım yapmaya başlayan şirket zaman içerisinde elektronik alanında faaliyet göstermeye başladı. Bu aşamadan sonra şirketin büyümesi durdurulamadı.

Özellikle de telefon, tablet, bilgisayar gibi ürünleriyle kullanıcıların beğenisini toplayan Samsung, şimdilerde dünyanın en büyük elektronik şirketleri arasında anılıyor. Her sene yeni bir telefon modeliyle kullanıcıların ilgisini çeken marka, şimdilerde yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S23 üzerinde çalışıyor.  Ancak markadan sızan bilgiler ışığında, S23’ün tasarım anlamında hayal kırıklığı yaratacağı düşünülüyor.

Galaxy S23’te Büyük Değişiklikler Olmayacak!

Geçtiğimiz hafta Apple’ın Far Out adlı etkinlikle iPhone 14 serisini tanıtmasından sonra gözler Samsung’a çevrildi. Apple’ın en büyük rakibi olarak görülen Samsung’un, şimdilerde Galaxy serisinin yeni telefonu S23 üzerinde çalıştığı bilinmekteydi. Her yıl ocak-şubat aylarında yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını tanıtan Samsung hakkında bugün yeni bir iddia geldi.

iPhone 14 serisinin tanıtıldığı andan bu yana sosyal medyada Apple’a yüklenmeye devam eden Samsung’un Galaxy S23 telefonlarının nasıl gözükeceği hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Paylaşılan görüntüler, Samsung’un da tıpkı Apple gibi yeni serideki standart modelin tasarımında bir önceki yıla göre büyük değişiklikler yapmayacağını gösterdi.

S23, S22’den Biraz Daha Büyük Olacak!

Samsung Galaxy S23 serisinin fotoğrafları, teknoloji dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan “Ice universe” tarafından paylaşıldı. Özellikle Samsung paylaşımlarıyla ün yapan Ice universe, Galaxy S22 ve Galaxy S23’ün aynı tasarıma ve sadece ufak bir değişikliğe sahip olacağını öne sürdü. Ancak bu iddia, yalnızca telefonun ön yüzü için geçerliydi. Görsellerde telefonun arka kısmıyla ilgili bir bilgi yer almadı.

Sızan bilgilere göre, yeni Galaxy S23, dört yanından da toplamda 0,15 milimetre kadar geniş bir tasarımla piyasaya sürülecek. Dolayısıyla telefon, Galaxy S22’ye göre en ve boydan toplam 0,30 milimetre daha büyük olacak. Telefonun kenarlıklarıysa şu ana kadar gördüğümüz kadarıyla hiçbir değişikliğe yer vermeyecek. Samsung Galaxy S23’ün bir önceki model olan S22’ye göre pek de farklı özelliklere sahip olmaması, kullanıcıları büyük ihtimalle hayal kırıklığına uğratacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz