Ana Sayfa Oyun SEGA Steam’da 4 Oyunu Ücretsiz Olarak Sundu

SEGA Steam’da 4 Oyunu Ücretsiz Olarak Sundu

0
1710

Japonya merkezli video oyunu geliştirme şirketi SEGA 60. yılına özel geliştirdiği 4 adet oyunu Steam üzerinden ücretsiz olarak verdi. SEGA’nın ücretsiz olarak dağıttığı oyunlar arasında; Armor of Heroes, Endless Zone, Streets Of Kamurocho ve Golden Axed: A Cancelled Prototype oyunları bulunuyor. 

SEGA, 60. yıl dönümü için retro tasarıma sahip olan 4 oyunu Steam üzerinden oyunseverler için ücretsiz olarak sundu. Geçen günlerde oyunları tek tek yayınlamaya başlayan SEGA’nın dağıttığı 4 adet ücretsiz oyuna gelin yakından bakalım.

Golden Axed: A Cancelled Prototype

SEGA’nın 18 Ekim’de Steam üzerinden ücretsiz olarak sunduğu son ücretsiz oyun Golden Axed: A Cancelled Prototype oldu. Aksiyon, gotik, old-school olan bu oyunda oyunseverler bir dövüş oyununun içinde kendilerini bulacak. 18 Ekim’de yayınlanmasına rağmen toplamda 800 yorum almayı başaran Golden Axed: A Cancelled Prototype ilgi çekmiş gibi görünüyor. Oyunla alakalı tek şikayet ise 5 dakika gibi çok kısa bir sürede bitiyor olması. 

Oyuna ücretsiz olarak erişmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Streets of Kamurocho

SEGA’nın 60. yıl dönümü için geliştirdiği bir diğer oyun ise Streets of Kamurocho oldu. 17 Ekim’de Steam’de ücretsiz olarak sunulan bu oyun, efsanevi Mortal Kombat türünde oyunseverlerin beğenisine sunuluyor. Elbette ki Mortal Kombat’a göre çok daha iyi grafiklere sahip olan Streets of Komurocho, retro tasarım seven dövüş oyuncularının ilgisini çekebilir.

Oyuna ücretsiz olarak erişmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Endless Zone

SEGA’nın ücretsiz olarak yayınladığı bir diğer oyun ise Endless Zone oldu. 16 Ekim’de yayınlanan bu oyun SEGA’nın atarilerde klasikleşen uzay savaşları oyunlarının tadında oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Uzay temasının işlendiği bu oyunda oyuncuların amacı ise karşılarına çıkan her şeyi yok etmek. 

Oyuna ücretsiz olarak erişmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Armor of Heroes 

Japonya merkezli oyun devinin 60. yıl dönümü için ücretsiz olarak yayınladığı ilk oyun ise Armor of Heroes olmuştu. 15 Ekim’de oyunseverlere sunulan bu oyunda aksiyon-severleri tanklar bekliyor. Bir savaşın içinde başlayan bu oyun farklı tema ve haritalara sahip. Oyuncuların çevrim içi olarak oynayabildiği bu oyunda amaç rakipleri yenmek. 

Oyuna ücretsiz olarak erişmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

‘Second Extinction’, 13 Ekim’de Steam Platformunda Erken Erişime Açılıyor

Marvel’s Avengers 4 Eylül Güncellemesi İle Steam Cloud Desteği Eklendi

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz