Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Sennheiser, iki yeni ürünü Ambeo Soundbar ve yeni Momentum Wireless kulaklığını tanıttı.

Ses ve kulaklık denilince akla ilk gelen markalardan olan Sennheiser iki yeni ürününü düzenlediği bir etkinlikte tanıttı. Tek bir cihazda çoklu sinema sistemini bir araya getiren Ambeo Soundbar ve yeni Momentum Wireless stüdyo kalitesinde ses deneyimi vaat ediyor.

Sennheiser’ın kafa üstü olarak tasarlanan kulaklığı Yeni Momentum Wireless, dengeli, derin ve stüdyo kalitesindeki netliğe, ahenge sahip ses sunuyor. Yüksek bass vuruşları, hafif melodiler, stüdyoda kaydedildiği haline en yakın olarak sanki şarkıyı canlı dinliyormuş gibi Sennheiser Momentum Wireless ile kulaklara geliyor. Şık tasarımıyla, kulağın yapısına en uygun ergonomiyle tasarlanan kulaklık, tek bir dokunuşla telefonun sesli asistan özelliğini de aktif edebilme özelliğine sahip. Deri kulak yastıkları ve taç yastığı sayesinde Yeni Momentum Wireless uzun süreli kullanıldığında bile rahatlık sağlıyor. Akıllı telefonlara yüklenen Sennheiser Smart Control uygulaması ile Momentum Wireless’ta da farklı gürültü engelleme profilleri arasında geçiş ve ekolayzır ayarı yapılabiliyor. TILE teknolojisi sayesinde kulaklığın şarjı bitse bile nerede olduğu görülebiliyor. Sennheiser, Yeni Momentum Wireless, 3.199 TL‘den satışa sunuluyor.

Ev sinemasını tek bir soundbar’da yaşatan Ambeo, derin ses kalitesiyle öne çıkıyor. Tek bir bar üzerinde yer alan 13 High-End sürücü ile 5.1.4 ses deneyimi sunan Ambeo Soundbar, ekolayzır ayarları sayesinde kişiselleşebiliyor. Dolby Atmos, MPEG-H Audio, dtsX desteği de hoparlörde bulunuyor.Bulunduğu odayı algılayabilme teknolojisine sahip olması da Ambeo’yu farklılaştıran özelliklerinden. Sesi çarpıtacağı duvarları algılayıp kalibrasyon yapabildiği için 3D sesi kusursuzlaştırıp odanın yansıtıcı yüzeylerini belirleyerek en iyi sanallaştırma teknolojisini Fraunhofer ile geliştirildiği için ortamın akustiğini keşfedebiliyor. Soundbar, 30Hz’e kadar inen derinlik hissini ilave bir subwoofer gerektirmeden verebiliyor. Ambeo Soundbar sunduğu ekolayzır ayarları ve üç farklı 3D modu ile üç boyutlu ses deneyimi sunuyor. Sennheiser, Ambeo Soundbar ise 19.999 TL‘den satışa sunuluyor.