smart-travel-hackathon-teknosafari-2
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

SeturTech, Divan, Otokoç Otomotiv, Koç Üniversitesi Girişimcilik Merkez, Kworks ve Microsoft iş birliği ile 4 – 12 Aralık 2021 içerisinde online olarak Smart Travel Hackathon düzenliyor. Başvurular 30 Kasım’a kadar devam edecek.

Setur şirketinin teknolojik dönüşüm yolculuğuna liderlik etmek üzere hayata geçirdiği SeturTech markası, 4 – 12 Aralık 2021 tarihleri arasında Smart Travel Hackathon düzenliyor. Hackathon, SeturTech önderliğinde ve Divan, Otokoç Otomotiv, Koç Üniversitesi Girişimcilik Merkezi Kworks ve Microsoft iş birliğinde online olarak gerçekleştirilecek. Başvuru süreci 30 Kasım’a kadar devam ediyor.

SeturTech, kurumsal ve bireysel seyahat yönetimi alanındaki operasyon gücünü, bilgi birikimini ve tecrübesini, öncü teknolojiler ile birleştirmek istiyor. Bununla birlikte şirket, Smart Travel Hackathon ile yenilikçilik ve yaratıcılık konusunda katılımcıları yönlendirmek istiyor.

smart-travel-hackathon-teknosafari

Hackathon içerisinde katılımcılar, 3-4 kişilik ekipler halinde yarışacaklar ve toplamda 27.000 TL ödülün sahibi olacaklar. Bu ödülün yanı sıra seçilen ekiplerden biri, Koç Üniversitesi Girişimcilik Merkezi Kworks Ön Kuluçka Programı’na katılım hakkı elde edecek. Programa katılan ekip, ortaya koyduğu iş fikrini Kworks tarafından sağlanan eğitimler ve mentorlük seansları ile büyütme fırsatı bulacak. Kazanan ekipler ayrıca Hackathon partnerlerinden Divan, Otokoç Otomotiv ve Microsoft tarafından sunulan sürpriz ödüllere de erişebilecek.

Hackathon’a katılmak isteyenler, 3-4 kişilik ekipler kurarak 30 Kasım 2021 tarihine kadar buradan başvuru yapabilecek.

İlginizi Çekebilir:

Samsung Neo QLED 8K TV ve Soundbar Ses Sistemi Tanıtıldı

Metaverse Evrenleri ile Dijital Pazarlama Bütçeleri 3 Kat Artacak

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz