Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana SayfaOyunSniper Ghost Warrior Contracts 2 Duyuruldu - Çıkış Tarihi ve Platformlar

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Duyuruldu – Çıkış Tarihi ve Platformlar

CI Games tarafından geliştirilen, sevilen keskin nişancı oyunu Sniper Ghost Warrior Contracts ‘in, devam oyunu duyuruldu. CI Games, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 oyununun çıkış tarihini ve platformlarını da açıkladı.

Keskin nişancı oyunlarını birçoğumuz severiz. Hatta genel olarak gizlilik oyunlarını severiz. Örneğin Sniper Ghost Warrior oyununu pek çoğumuz oynamışızdır. Sniper Ghost Warrior Contracts oyununu da öyle. Bu sefer Sniper Ghost Warrior Contracts oyununun ikincisi geliyor.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ‘de Büyük Bir Yenilik Var

İlk oyun pek ilgi görmüş olmasa da bu oyuna olacak ilginin ne denli olacağını birlikte göreceğiz. Oyuna birçok yeni özelliğin ekleneceğini söyleyen CI Games’in başkanı Marek Tyminski, oyuncuları yeni oyunda kendine hayran bırakacak büyük bir yeniliğin geleceğinin müjdesini verdi.

CI Games Yeni Bir Bölgede Yeni Bir Hikaye Sunmayı Planlıyor

Ayrıca oyun, yeni bir bölgede ve yeni bir hikaye sunmayı planlıyor. Yeni oyunun üretim bütçesinin bir önceki oyun olan Sniper Ghost Warrior Contracts’a göre, daha düşük olacağını da açıkladılar. Bu durum geliştirici firma CI Games’in oyuna olan beklentisini düşük tutmaya çalıştığını gösteriyor gibi. Şu anda geliştiricinin yeni oyunu farklı hikaye ve çeşitli özelliklerle geliştirmesi bekleniliyor.

Yeni çıkacak oyunun önceki oyunun üzerine birçok yeni gelişme koyarak çıkartacaklarını öne sürmüşlerdi. Bu değişikliklerin ne yönlü olacağına, bir duyuru fragmanı ya da basın açıklaması düzenlenmesi halinde anlayabileceğiz.

Oyunun Yeni Nesil Konsollara Gelip Gelmeyeceği Henüz Belli Değil

Oyun şu anlık PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. PlayStation 5 ve Xbox Series X yeni nesil konsolları için çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor.

CI Games ayrıca oyunun içeriği hakkında da pek bir bilgi açıklamış değil. Oyunun henüz bir duyuru fragmanı ve Steam sayfası yok. Geliştirici CI Games de henüz bir basın açıklaması yayınlamadı. İlk ve ikinci oyun arasında ne gibi farkların olacağını henüz bilemiyoruz.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Çıkış Tarihi

Geliştirici CI Games’e göre Sniper Ghost Warrior Contracts 2 oyunu sonbahar aylarında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.

İlginizi çekebilir:

Bu Hafta Çıkacak En Yeni Oyunlar 21-27 Haziran 2020

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

1 Yorum

  1. ABİ İLK OYUN ÇOK ZOR BE YAAA…. OYUN KISA.. HEPİ TOPU 5 FARKLI GÖREV VAR.. AMA GİZLİ KALMAK ÇOK ZOR..Bİ YAKALANDIMIYDI KAÇIP KURTLAMIYOSUN HEMEN ÖLDÜRÜYORLAR.. TRANER FİLAN KULLANIYORUM MECBUREN… SNIPER ELIDE 4 GİBİ DEĞİL DAHA FAZLA SİMULASYON OYUNU GİBİ.. Bİ ÖNCEKİ SNIPER 3 BU KADAR ZOR DEĞİLDİ VE BİR HİKAYE ÜZERİNDEN İLERLİYORDU.. CONTRACTS İSE GÖREV YAPMA OYUNU.. HİKAYESİ FİLAN YOK.. KİMSEYLE KONUŞMUYOSUN 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR