finfree-borsa-teknosafari

Yatırıma dair eğitim, temel analiz, portföy takibi gibi tüm ihtiyaçları tek bir uygulamayla karşılayan Finfree, Gedik Yatırım ile yaptığı iş birliği sayesinde kullanıcılarına platform üzerinden Türk hisselerine erişim imkânı sağlamaya başlıyor.

Borsa ve yatırım ile ilgili tüm ihtiyaçları tek bir uygulamada çözmeyi hedefleyen Finfree, kullanıcıların talepleri doğrultusunda kendisini geliştirmeye devam ediyor. Kısa süre önce Premium paketini ve özelliklerini tanıtan platform, borsada yatırım yapmak isteyen kullanıcılar için, Türk hisselerine de erişim imkanı sunmaya başlıyor.

Bugüne kadar Finfree üzerinden eğitim, temel analiz, portföy takibi gibi konularda destek alan kullanıcılar, artık yatırım hesabı açabilecek. Platform üzerindeki tüm işlemler, Gedik Yatırım işbirliği ile yürütülecek. Borsada Türk hisselerine erişimi hem çok kolay hem de çok uygun hale getiren Finfree, Gedik Yatırım ile işbirliği yapıyor.

finfree-turk-yatirim-borsa-teknosafari

Finfree Kurucu Ortağı Senih Mete Dal, konu hakkında “Finfree’yi tasarlarken yatırımcıların ihtiyaç ve beklentilerinden yola çıktık. Yatırım sürecini karmaşadan uzaklaştırarak yatırıma ayrılan süreyi en aza indirmeyi amaçladık. Bugüne kadar yatırım yapmak isteyenlere eğitim, temel analiz, portföy takibi gibi ihtiyaç duydukları alanlarda destek veren Finfree, artık tam anlamıyla bir yatırım platformuna dönüşüyor. Finfree üzerinden kullanıcılarımız Gedik Yatırım bünyesinde hesap açarak Türk hisselerine hem kolay hem de uygun bir şekilde yatırım yapabilecek. Uygulamayla birlikte yatırımcılar, Borsa İstanbul’a kullanımı oldukça kolay bir ara yüzle ulaşma ve yatırım yapma imkanı elde edecek. Geliştirilmiş yüksek düzey fonksiyonlar ile hem portföylerini grafik ile takip edebilecek hem de piyasadaki diğer yatırım araçları ile karşılaştırabilecekler” şeklinde açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilir:

Türkiye, En Çok Gıda İsraf Eden Üçüncü Ülke 

PhotoMaraton İstanbul 2021 Organizasyonu Düzenleniyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz