Spoorcu Hesap Dondurma

Sporcuları tek bir adreste buluşturan Spoorcu uygulamasıyla karşınızdayız. Hem yeteneklerinizi paylaşabileceğiniz hem de keşfedilmenize olanak tanıyan bu uygulamayı sizler için inceledik ve tüm detaylarıyla anlattık. İşte; ‘Spoorcu  uygulaması nedir’? ‘Spoorcu nasıl kullanılır’? ‘Spoorcu uygulamasında takip etme’. ‘Spoorcu uygulaması sohbet’. ‘Spoorcu hesap dondurma’. ‘Spoorcu hesap silme’.  

Türk girişimciler tarafından geliştirilen ve ücretsiz olan Spoorcu uygulaması hangi branştan olursa olsun alanı spor olan kişileri bir araya getiriyor. Dünyanın dört bir yanından sporcularla iletişim kurmanızı sağlayan uygulamayı denedik ve tüm detaylarıyla nasıl kullanılacağından bahsettik. Spoorcu uygulamasına dair her şey haberimizin devamında. İşte; ‘Spoorcu uygulaması nedir’? ‘Spoorcu nasıl kullanılır’? ‘Spoorcu uygulamasında takip etme’. ‘Spoorcu uygulaması sohbet’. ‘Spoorcu hesap dondurma’. ‘Spoorcu hesap silme’. 

Spoorcu Uygulaması Nedir? 

Spoorcu Hesap Dondurma

Spoorcu, sporcu dünyasını tek bir noktada buluşturan uygulamadır. 355 spor branşı bulunan uygulamada, sporcu profilinizi oluşturuyor, diğer sporcularla takipleşiyor, sohbet ediyor ve spora dair fotoğraflarınızı, videolarınızı paylaşabiliyorsunuz. Antrenör, Menajer, Scout ve eğitmenlerin de yer aldığı uygulamada sporcu olarak kariyerinizi paylaşıyorsunuz. Peki; ‘Spoorcu nasıl kullanılır’? ‘Spoorcu hesap dondurma’. ‘Spoorcu uygulamasında takip etme’. ‘Spoorcu uygulaması sohbet’. ‘Spoorcu hesap silme’. 

Spoorcu Nasıl Kullanılır? 

Spoorcu Hesap Dondurma

Spoorcu uygulamasına kayıt olmak için öncelikle ad, soyad, e-posta, telefon bilgilerinizi giriyor ve bir şifre oluşturuyorsunuz. Ardından kullanıcı sözleşmesini onaylamanız gerekiyor. Daha sonra telefon numaranıza doğrulama kodu SMS olarak gelecektir. Bu kodu giriyor ve  kayıt işlemleriniz gerçekleştiriyorsunuz. Tekrar e-posta ve şifre bilginizi girerek uygulamaya giriş yapıyorsunuz.  

Spoorcu Hesap Dondurma

Uygulamaya giriş yaptığınızda Sporcu, Antrenör, Menajer, Kullanıcı / Sporsever, Hakem, Eğitmen, Personal Trainer, Doktor, Sağlık, Besyo, Spor Salonları, Spor Okulları, Spor Kulüpleri, Kurumsal olmak üzere branşlar arasından seçim yaparak sporun neresinde olduğunuzu belirtiyorsunuz. Kullanıcı / Sporsever kategorisini seçiyoruz. 

Spoorcu Hesap Dondurma

Ardından, doğum tarihi, cinsiyet, spor dalı, şehir, olmak üzere kişisel bilgilerinizi giriyorsunuz. Bu bilgileri girmek zorunludur. 

Spoorcu Hesap Dondurma

Uygulamada altta filtrele, duvar, keşfet ve favoriler sekmelerini göreceksiniz. Bununla birlikte bir de ‘fotoğraf’ ifadesi yer alıyor. Buraya dokunduğunuzda galerinizden fotoğrafınızı paylaşabilir veya kameranızı kullanarak anlık video, fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz.  

Spoorcu Hesap Dondurma

‘Filtrele’ sekmesine geldiğinizde karşınıza 355 spor branşı çıkacaktır. Buradan ilgilendiğiniz branşlar arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece profilinizi oluşturursunuz.  

Spoorcu Hesap Dondurma

‘Duvar’ seçeneği sizi uygulamanın ana sayfasına yönlendiriyor. Burada takip ettiğiniz kullanıcıların diğer adıyla sporcuların paylaşımlarını görebilirsiniz. Bu paylaşımları beğenebilir, yorum yapabilir, favorileriniz arasına alabilir, alkış gönderebilir ve kendi Spoorcu profilinizde paylaşabilirsiniz. Uygulamayı ilk kez kullanmaya başladığımız için şimdilik  Spoorcu takip ettiğimiz kullanıcılar arasında.  

Spoorcu Hesap Dondurma

‘Keşfet’ sekmesi ise uygulamayı kullanan ve takip edebileceğiniz sporcuları keşfedebileceğiniz alandır. Burada sporcuların fotoğraf, video paylaşımlarını da görebilir, izleyebilirsiniz.  

Spoorcu Uygulamasında Takip Etme

Spoorcu Hesap Dondurma

Örneğin; keşfet sayfasında paylaştığı fotoğrafı beğendiğimiz bir sporcunun profiline geliyoruz ve ‘takip et’ yazısına dokunarak takip ediyoruz. Sporcuların profilinden paylaştığı diğer tüm gönderilerine de bakabilirsiniz. Aynı şekilde sizin de profiliniz paylaşımlarınızla birlikte böyle görünecektir.  

Spoorcu Hesap Dondurma

‘Favoriler’ sekmesine geldiğinizde favorilerinize aldığınız gönderiler karşınıza çıkacaktır.  

Spoorcu Hesap Dondurma

Ana sayfada sol üstte ‘profil’ ifadesini göreceksiniz. Aynı zamanda sağ üstte ‘mesaj ve bildirim’ ifadeleri yer alıyor. Spoorcu uygulamasında diğer kullanıcılarla buradan mesajlaşabilirsiniz. 

Spoorcu Uygulaması Sohbet

Spoorcu Hesap Dondurma

Mesaj göndermek için ‘kalem’ ifadesine dokunuyorsunuz. Böylece diğer sporcularla sohbet edebiliyorsunuz.

Spoorcu Hesap Dondurma

Profil ifadesine dokunduğunuzda ise kendi profilinize yönlendiriliyorsunuz. Buradan profil fotoğrafı ekleyebilirsiniz. Takip ettiğiniz ve sizi takip eden sporcuları görebilirsiniz. Profilinizde sol üstte de ‘ayarlar’ ifadesi bulunuyor.  

Spoorcu Hesap Dondurma

Buradan hesap bilgilerinizi güncelleyebiliyorsunuz. Şifrenizi değiştirebilir, beğendiğiniz gönderilere, engellediğiniz kullanıcılara bakabilir, bildirim ayarlarını aktif veya pasife alabilir, uygulamadan çıkış yapabilirsiniz. Bununla birlikte Spoorcu hesabınızı dondurabilir veya kapatabilirsiniz.  

Spoorcu Hesap Dondurma  

Spoorcu Nasıl Kullanılır?

Spoorcu uygulamasında hesabınızı dondurmak için, profil – ayarlar işlemlerini yapıyor ve hesabını dondur yazısına dokunuyorsunuz. Daha sonra şifrenizi giriyor ve tekrar ‘Hesabımı dondur’ yazısına dokunuyorsunuz. Böylece hesabınız donduruluyor. Uygulamaya tekrar giriş yaparak hesabınızı aktif hale getirebiliyorsunuz. 

Spoorcu Hesap Silme 

Spoorcu Nasıl Kullanılır?

Hesabınızı kalıcı olarak silmek için yine profil – ayarlar sekmelerinden sonra ‘Hesabını kapat’ yazısına dokunuyorsunuz. Daha sonra fotoğrafta gördüğünüz alana şifrenizi yazıyor ve ‘Hesabımı kalıcı olarak sil’ yazısına dokunuyorsunuz. Hesabınızı kalıcı olarak sildiğinizde uygulamada paylaştığınız fotoğraflarınız kalıcı olarak kaldırılacak ve bir daha ulaşamayacaksınız. Ayrıca beğenmeleriniz, arkadaşlarınız ve diğer tüm veriler kalıcı olarak kaldırılacaktır. Tekrar uygulamaya kaydolmak isterseniz de aynı e-posta adresiyle kaydolabiliyorsunuz. 

Teknoloji dünyasında belli başlı yeteneklerin sosyal medya ile keşfedildiklerini göz önünde bulundurursak spor dünyası için bir ilk olan Spoorcu uygulaması da farklı şehirlerde, ülkelerde ve şartlarda sporcuların keşfedilebilmesi adına faydalı olabilecek nitelikte. Uygulamayı kullananların yorumlarına bakıldığında da teknik olarak yaşanan sıkıntılar dışında oldukça beğenildiğini görüyoruz. Sporun pek çok branşına yer vermesi de uygulamanın avantajları arasında yer alıyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

IKEA Artırılmış Gerçeklik ile Snapchat ’te ‘Kaçış Odası’ Oluşturdu

WhatsApp Masaüstü Sürümüne Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Geldi  

Netflix Türkiye Üyelik Fiyatlarına Zam Yaptı: Yüzde 30 ile Yüzde 50

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz