Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Netflix, Türkiye’de zam yaptı. Popüler çevrim içi yayın akış hizmeti sunan Netflix ‘in Türkiye’deki abonelikler için yaptığı fiyat güncellemesiyle Temel, Standart ve Özel tüm abonelik fiyatlarına yüzde 30 ila yüzde 50 oranında zam geldi. 

ABD merkezli çevrim içi yayın akış servisi sunan Netflix, Türkiye’deki abonelik fiyatlarını artırdı. Geçen yıl yürürlüğe giren Sosyal Medya Yasası sebebiyle Türkiye’de ofis açan şirket tüm abonelik planlarına da zam yaptı. Netflix’in ciddi oranlarda yaptığı zamla birlikte yükselen abonelik fiyatlarının detayları haberimizde. 

Netflix’in bugün yapmış olduğu zam ile birlikte Netflix Türkiye 2021 yılının abonelik fiyatları netleşti. Kullanıcılar artık Netflix’in web sitesine girdiklerinde ve yeni bir hesap açmaya çalıştıklarında güncellenmiş fiyatları görüyor. Yani yeni Netflix üyesi olacak aboneler güncellenen fiyatlar üzerinden platforma erişebilecek. Halihazırda Netflix üyesi olan kişiler içinse mevcut abonelik fiyatları şu an için aynı. Ancak onlar da mevcut abonelik tarihlerinden sonra güncellenmiş fiyatlar üzerinden ödeme yapacak.

Netflix ’in Türkiye zam açıklaması:

Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz.

Netflix Türkiye 2021 abonelik fiyatları

Netflix ’in Temel paketi normalde 17.99 TL’lik fiyat etiketine sahipti. Ancak 4 Mart’tan itibaren bu abonelik fiyatı 26,99 TL olacak. Netflix Temel pakette kullanıcılar, tek bir cihazdan giriş yapıp içerikleri 480p izleyebiliyor. 

Standart paket olarak isimlendirilen ve önceden 29.99 TL olan aboneliğe ise artık Netflix kullanıcıları 40,99 TL’lik bir fiyat etiketiyle sahip olabilecekler. İki cihazdan giriş yapılan ve 1080p kalite sunan pakete artık 11 TL zamla sahip olunabilecek. 

Netflix Özel olarak isimlendirilen ve pek çok kullanıcının tercihi olan paket ise eskiden 41,99 TL’lik bir fiyata sahipti. 4K’nın yanı sıra HDR desteği de sunan Netflix Özel paketi artık 54,99 TL’den satın alınabilecek. 

Netflix’in bugün duyurduğu zam ile birlikte şirket abonelik fiyatlarında yüzde 30 ila yüzde 50’ye varan artış yaşandı. 

İlginizi Çekebilir:

Netflix’in TikTok Benzeri Özelliği ‘Fast Laughs’ Hizmete Açıldı

Netflix, Çağatay Ulusoy’un Başrolüne Hayat Verdiği ‘Kağıttan Hayatlar’ Filmi İçin Resmi Fragman Paylaştı 

UZAKTAN ARKADAŞINLA FİLM İZLE: NETFLİX PARTY:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz