Spotify Hep Seveceklerim Özelliği
Okuma Süresi
1 dakika

Spotify, tekrar tekrar dinlenen şarkılar ve podcast yayınları için oluşturduğu ‘Hep Seveceklerim’ isimli yeni özelliği duyurdu. Özelliğin, Spotify kullanıcılarının en sevdikleri 5 şarkı ve podcast’ten oluşan bir çalma listesi oluşturmalarını sağlayan ve bu çalma listesini sosyal medya kanallarında kolayca paylaşmalarına imkan tanıyan yeni bir uygulama içi özellik olduğu ifade edildi.  

Dijital yayın platformu Spotify, tekrar tekrar dinlenen şarkılar ve podcast yayınları için oluşturduğu ‘Hep Seveceklerim’ isimli yeni özelliği kullanıcı beğenisine sunduğunu duyurdu. Özelliğin, Spotify kullanıcılarının en sevdikleri 5 şarkı ve podcast’ten oluşan bir çalma listesi oluşturmalarını sağlayan ve bu çalma listesini sosyal medya kanallarında kolayca paylaşmalarına imkan tanıyan yeni bir uygulama içi özellik olduğu ifade edildi. Bununla birlikte; ‘Hep Seveceklerim’ özelliğinin, dünya genelinde platformu ücretsiz veya ‘Premium’ olarak kullanan tüm dinleyicilere açık olduğu belirtildi.  

Diğer yandan Spotify; bünyesine eklediği ‘Hep Seveceklerim’ özelliğinin kullanıcılara ilham vermeyi, müzik ve podcast’in gücüyle dinleyicileri dünyaya bağlamayı hedefleyen yılın ilk global kampanyası “Müzik+Podcast”in de bir parçası olduğuna işaret etti. “Müzik+Podcast” kampanyasında yer alan Zeynep Bastık, kendi ‘Hep Seveceklerim’ listesine ilişkin olarak “Arabada giderken dinlemeyi en sevdiğim şarkılar ‘Stay Ready’, ‘Adore You’, ‘Summertime Magic’, ‘Alaska’ ve ‘Jaguar’. En sevdiğim podcast’ler ise ‘umarim annem dinlemez’ ve ‘Odadaki Fil’” ifadelerine yer verdi.  

Spotify ‘Hep Seveceklerim’ özelliği nasıl kullanılır? 

Spotify Hep Seveceklerim Özelliği Nasıl

Peki Spotify ‘Hep Seveceklerim’ özelliği nasıl kullanılır? Aktarılan detaylara göre; özelliği kullanmak isteyen kullanıcıların, Spotify’da “Ana Sayfa” sekmesine girmesi ve “Hep Seveceklerim”i tercih etmesi gerekiyor. Daha sonra en sevdikleri şarkı ve podcast yayınlarına karar veren dinleyiciler, bu tercihlerini söz konusu bölüme ekleyebiliyor. Bununla birlikte liste, “Paylaş” sekmesine tıklanarak sosyal medyada da kolayca paylaşılabiliyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Spotify, Araba Modu’nda Kullanıcı Arayüzünü Değiştiriyor

Spotify Türkiye, ‘Haftalık Keşif Sponsorluk’ Özelliğini Bünyesine Ekledi

Spotify, 2020 Yazında En Çok Dinlenen Şarkılar ve Podcast Yayınlarını Açıkladı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz