Spotify Podcast Önerileri 2021
Okuma Süresi
3 dakika

Akıllı telefonlarımızın olmazsa olmaz uygulaması haline gelen ‘Spotify’da dinleyebileceğiniz en iyi podcastler’ listesiyle karşınızdayız. İşte; ‘Spotify podcast önerileri 2021.’ ‘Spotify en iyi podcastler.’ ’12 Spotify podcast önerisi.’ ‘En iyi podcastler.’ 

Yaptığı kampanyalarıyla kullanıcı sayısını artırmaya devam eden Spotify, müziğin yanı sıra çeşitli podcastlere de ulaşabileceğiniz bir platform. Biz de Tekno Safari editörleri olarak sizler için hazırladığımız bu yazımızda Spotify’ın en iyi podcastlerini derledik. İşte; ‘Spotify’da dinleyebileceğiniz en iyi podcastler.’ ‘Spotify podcast önerileri 2021.’ ‘Spotify en iyi podcastler.’ ’10 Spotify podcast önerisi.’ ‘En iyi podcastler.’

Spotify’da Dinleyebileceğiniz En İyi Podcastler

Spotify Podcast Önerileri 2021

 • Bi Gidene Soralım
 • Kendine İyi Davran
 • Merdiven Altı Terapi
 • Fularsız Entellik
 • Ortamlarda Satılacak Bilgi
 • Nasıl Olunur
 • O Tarz mı?
 • Mitolojik İnciler
 • Lüzumsuz Bilgiler
 • Sen o kız değil misin?
 • Sesli Kitap Dünyası
 • Felsefe Gevezelikleri
Bi Gidene Soralım

Spotify Podcast Önerileri 2021Spotify podcast önerileri 2021 listemize Bi Gidene Soralım ile başlıyoruz. Emre Onar’ın sunduğu programda yurtdışına taşınmak ve yaşamak konuları üzerine konuşuluyor. Dördüncü sezonuyla devam eden programın her bölümünde farklı konuklar yer alıyor. 1. sezon 33 bölümden, 2. sezon 33 bölümden, 3. sezon 10 bölümden oluşuyor. Programın 4. sezonunda ise şimdilik 2 bölüm yayınlanmış durumda.

Kendine İyi Davran

Spotify Podcast Önerileri 2021Listemizin ikinci sırasında yer alan Kendine İyi Davran programını Klinik Psikolog Beyhan Budak’ın sunumuyla dinliyorsunuz. Beyhan Budak’ın YouTube hesabında yayınlandığı videoların Spotify podcast sunumu olan program 281 bölümden oluşuyor ve her bölümde farklı konular yer alıyor. Programın amacı ise dinleyicileri kendileriyle yüzleştirmek, motive olmalarına destek olmak.

Merdiven Altı Terapi

Spotify Podcast Önerileri 2021Deniz Dülgeroğlu’nun sunduğu 48 bölümlük Merdiven Altı Terapi, dikkatlerimizi ilişkilere ve kendimize çekiyor. Listemizde yer alan diğer podcastlerde olduğu gibi her bölüm farklı bir konu ele alınıyor.

Fularsız Entellik

Spotify Podcast Önerileri 2021Felsefeye meraklı olan Spotify abonelerinin ilgisini çekecek bir podcast ile listemize devam ediyoruz. 109 bölüm olan Fularsız Entellik’e; Yalın Alpay, Mirgün Cabas, Vedat Milor, Nevşin Mengü gibi konukların da katıldığını görüyoruz. Pandemi ve Suriye meselesi gibi güncel konuların da konuşulduğu programda; erkek ve şiddet, kötülük problemi, kapitalizm öldü mü şeklinde bölümler de mevcut.

Ortamlarda Satılacak Bilgi

Spotify Podcast Önerileri 2021Ortamlarda Satılacak Bilgi; kültür, sanat, edebiyat, felsefe, psikoloji, kişisel gelişim, belgesel, film türlerinde pek çok kategoriyi taşıyor. Kişisel gelişime odaklanan program, 42 bölümden oluşuyor. Podcasti incelediğinizde ise, Tarihin En Ünlü Hayvanları, Kübizm ve Picasso, Sevgi Nedir, Ülkece Delirdik mi şeklinde birbirinden oldukça fark bölümlerle karşılaşacaksınız.

Nasıl Olunur

Spotify Podcast Önerileri 2021Nilay Örnek’ten dinleyeceğiniz Nasıl Olunur adlı program 133 bölümle Spotify podcastleri arasında yer alıyor. Programda; Emre Kongar, Cem Yılmaz, Ahmet Mümtaz Taylan, Hazal Kaya olmak üzere mesleklerini ustaca icra ettiği düşünülen pek çok kişiye mikrofon uzatılıyor. Bölümlerin süresi ise 1 saat ile 2 saat arasında değişiyor.

O Tarz mı?

Spotify Podcast Önerileri 2021

53 bölüm olan O Tarz mı komedi türünde dinleyebileceğiniz bir podcast. Bir bölümünde Sarp Apak’ın da yer aldığı programda birbirinden ilginç konular bulunuyor.

Mitolojik İnciler

Spotify Podcast Önerileri 2021Mitolojiyle ilgilenenlerin keyif alacağı bir podcast olan Mitolojik İnciler, 45 bölümden oluşuyor ve her bölümde dinleyiciyi ilginç mitolojik hikayelerle buluşturuyor. Podcastin başlıca bölümleri ise; Mitolojik Yaratıklar, Yunanistan Gizemi, Gizemli Gece Tanrıçası, Hades ve Ölüler Diyarı.

Lüzumsuz Bilgiler

Spotify Podcast Önerileri 2021Selim Karakaya’nın sunduğu Lüzumsuz Bilgiler, çeşitli uluslararası kaynaklardan derlenen ilginç bilgiler ve haberlere yer veriyor. 34 bölüm olan programda, tahmin edebileceğiniz gibi farklı konular işleniyor.

Sen o kız değil misin?

Spotify Podcast Önerileri 2021Listemizin sonlarına yaklaşırken sırada Sen o kız değil misin adlı podcast ile devam ediyoruz. 25 bölüm olan programın bölüm süreleri 1 saat ile 30 dakika arasında değişiyor. Daha çok kişisel hikayeler şeklinde ilerleyen programı, aslında bir kişinin dijital günlüğü olarak da tanımlayabiliriz. Bu programda da her bölüm farklı konular üzerinden bir sohbet gerçekleşiyor.

Sesli Kitap Dünyası

Spotify Podcast Önerileri 2021Okurseverlerin oldukça seveceği Sesli Kitap Dünyası’nda, birçok yerli ve yabancı yazara ait romanlar, öyküler ve şiirler bulabilirsiniz. Programda Sabahattin Ali, Anton Çehov, Tolstoy, Virgina Woolf, Franz Kafka olmak üzere tüm dünyaca tanınan daha pek çok yazarın eserlerini sesli olarak dinleyebiliyorsunuz.

Felsefe Gevezelikleri

Spotify Podcast Önerileri 2021Açık Radyo’nun programı olan Felsefe Gevezelikleri 21 bölüm olarak yayınlandı. Program; filozof Oruç Aruoba ile Ferhat Taylar’ın yeni nesil insan hakları, özgürlük koşulları ve sınırları, birlikler ve insanlar, soykırım nedir, ölüm oruçları ve kapatılma gibi birbirinden farklı ve derin konular üzerinden yaptıkları konuşmaları içeriyor.

İlginizi çekebilir:

Popüler Oyun Serilerinin Koleksiyon Setleri Ne Kadar Ediyor?

AMD, Zen 4 ve Zen 4C ile Desteklenen Yeni EPYC İşlemcilerini Tanıttı

OnePlus 9 Pro alınır mı? Kamerası nasıl?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz