Spotify Şarkı Sözü Görüntüleme
Okuma Süresi
2 dakika

Spotify, geçtiğimiz günlerde şarkı sözleri özelliğini kullanıcılarının beğenisine sundu. Böylece kullanıcılar, uygulama üzerinden bir şarkı dinlerken diğer yandan da bu şarkının sözlerini görebiliyor ve takip edebiliyor. Bununla da kalmıyor; aynı zamanda dinlediğiniz şarkıları sosyal medya hesabından paylaşabildiğiniz gibi sözlerini de paylaşabiliyorsunuz. Peki; Spotify’da şarkı sözleri nasıl görülür?’ Bu özelliği henüz keşfetmeyen kullanıcılar için ‘Spotify şarkı sözü görüntüleme’ özelliğini adım adım anlattık. İşte; ‘Spotify şarkı sözleri nasıl paylaşılır?’ ‘Spotify şarkı sözleri.’

Dünyanın en çok kullanılan müzik dinleme platformu Spotify, kullanıcılara sunduğu yeni güncellemeler ve özellikler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Platform, son olarak getirdiği şarkı sözlerini görüntüleme özelliği ile bir kez daha dikkatleri üzerinde topladı. Artık; hem premium kullanıcıları hem de uygulamayı ücretsiz kullanan tüm kullanıcılar dinledikleri şarkıların sözlerini görebiliyorlar. Peki; ‘Spotify’da şarkı sözleri nasıl görülür?’ ‘Spotify şarkı sözü görüntüleme.’ ‘Spotify şarkı sözleri nasıl paylaşılır?’ ‘Spotify şarkı sözleri’ tüm detaylarıyle yazımızın devamında…

Spotfiy’da Şarkı Sözleri Nasıl Görülür?

Spotify Şarkı Sözü GörüntülemeÖncelikle Spotify uygulamasında dinlemek istediğiniz şarkıyı açıyorsunuz. Bildiğiniz gibi; dinlediğiniz şarkı platformda altta görünecektir. Buraya dokunuyorsunuz ve dinlemekte olduğunuz şarkıyı ekranınızda görüntülüyorsunuz.

Spotify Şarkı Sözü GörüntülemeFotoğrafta gördüğünüz gibi dinlediğiniz şarkının sözleri en altta yer alacaktır. Şarkı sözleri ifadesine dokunuyorsunuz.

Spotify Şarkı Sözü GörüntülemeArdından şarkının sözleri geniş ekranda açılıyor. Böylece, şarkıyı dinlerken diğer yandan sözlerini takip edebiliyorsunuz.

 

Spotify Şarkı Sözleri Nasıl Paylaşılır?

Spotify Şarkı Sözü GörüntülemeSpotify’da dinlediğiniz şarkıyı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz gibi sözlerini de paylaşabiliyorsunuz. Bunun için; paylaşmak istediğiniz sözleri üzerine dokunarak seçiyorsunuz.

Spotify Şarkı Sözü GörüntülemeŞarkı sözlerini paylaşmak için belli bir karakter sınırı bulunmaktadır. Dolayısıyla 4 karakterden fazlasını seçemiyorsunuz. Karakter sınırını aştığınızda fotoğrafta gördüğünüz platform gibi daha fazla seçim yapamayacağınız konusunda uyarıyor. Seçiminizi tamamladıktan sonra son olarak ‘paylaş’ ifadesine dokunuyorsunuz.

Spotify Şarkı Sözü GörüntülemeTwitter, Facebook hikayeler, Instagram hikayeler ve WhatsApp üzerinden şarkı sözlerini paylaşabiliyorsunuz. Biz örnek olması için Instagram hikayelerde paylaşmayı tercih ettik.

Spotify Şarkı Sözü GörüntülemeInstagram hikayelerde paylaşacağınız şarkı sözü fotoğraftaki gibi görünecektir. Son adım olarak ‘gönder’ ifadesine dokunuyorsunuz ve paylaşım işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:

La Casa de Papel ‘den duyuru geldi: Berlin karakterine özel dizi!

Aliens: Fireteam Elite 2. sezon 14 Aralık tarihinde yayınlanıyor

Oppo A55 inceleme: PUBG ve CoD performansı nasıl? Kamerası iyi mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz