Siber güvenlik konusunda dünya genelinde müşteri kitlesine sahip ESET, Avrupa’da inovasyon ve teknoloji üssü kurdu.

ESET, Bratislava, Slovakya’da kurulan inovasyon ve teknoloji üssü hakkında planlarını paylaştı. Dünyaca ünlü mimarlık stüdyosu BIG-Bjarke Ingels Groups tarafından tasarlanan ve 55 bin metre karelik alana sahip kampüs, şirketin yeni genel merkezi konumunda olacak.

Pandemi sonrası çalışma modellerindeki değişikliklere ve çalışanların isteklerine önem veren ESET, müşterilere, iş ortaklarına ve paydaşlara cevap vermek üzere özel bir kampüs inşa etti. Verimli bir çalışma ortamı oluşturmayı amaçlayan kampüsün temel işlevi, ESET ve toplum için geniş yelpazede tesisler ve olanak sunmayı desteklemek.

eset-kampus-1-teknosafari

eset-kampus-2-teknosafari

ESET CEO’su Richard Marko, konu hakkında “ESET Kampüs’ün, gelişmiş teknolojilerin potansiyelinden geniş çaplı olarak yararlanabileceğimiz, cesur siber güvenlik çözümlerinin hayata geçirildiği, yaratıcı bir merkez olacağını düşünüyorum.  Geleceğe uygun, kapsayıcı, farklılıkları barındıran, yeşil ve işbirliğine olanak sağlayan bir çalışma ortamı oluşturarak çalışanlarımızın, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve topluluklarımızın gereksinimlerine cevap veriyoruz. Bilimi, eğitimi ve inovasyonu desteklemek üzere toplumsal ihtiyaçlara cevap vermeye yönelik çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

ESET Kampüs, sıfır karbon salınımı ile çalışacak. Tamamen sürdürülebilir bir şekilde inşa edilen kampüs, işlevsellik ve ekoloji ilkeleri üzerine kurulacak. Şirket, 2020 yılında karbon emisyonun yüzde 40 oranında düşüş göstermişti.

İlginizi Çekebilir:

Ericsson Mobilite Raporu, mobil veri trafiğinin 300 kat arttığını ortaya koydu

Google Türkiye 15. yılını kutladı!

Logitech McLaren G Challange 2021 yarış heyecanı başlıyor!

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz