Okuma Süresi
2 dakika

SteelSeries, oyun deneyimini en iyi performans ve ses kalitesiyle birleştiren yeni Arctis Nova serisi kulaklıklarını tanıttı. Kulaklıklar hem oyunculara sundukları konfor özellikleri hem de 360° Uzamsal Ses özelliği ile ön plana çıkıyor.

SteelSeries, oyun sektörüne sunduğu ürünlerle tüm oyun severlerin dikkatini çekmeyi başardı. Marka, geçtiğimiz yıllardan itibaren Arctis serisi ile oyuncu kulaklığı sektöründe ilk sırada yer almaya başladı. Arctis serisi, ses kalitesi, tasarım, konfor ve daha birçok özelliği ile oyuncuların en çok tercih ettiği kulaklıklardan biri haline geldi.

SteelSeries’in oyuncular için sunduğu farklı özelliklere sahip ürünler, acemi oyunculardan profesyonel e-sporculara, bütçesi dar olanlardan donanımlara çokça para harcayanlara kadar birçok kişi tarafından benimsendi. Oyuncuların favorileri arasına girmeyi başaran şirket şimdi de oyunculara bütçeleri, oyun tarzları ve kişisel tercihlerine göre farklı seçenekler sunmayı amaçlayan Nova Serisi’ni geliştirdi.

Oyun Deneyimi Yüksek Performans ve En İyi Ses Kalitesiyle Renklenecek!

SteelSeries, yeni kulaklıkları Nova 7, 3 ve 1 ile Arctis Nova’nın çoklu evreninin kapısını oyunculara açıyor. Sonar Audio Software tarafından desteklenen yeni Nova serisindeki üç kulaklık, oyun deneyimini en iyi performans ve ses kalitesiyle birleştiriyor. Arctis Nova 7, Nova 3 ve Nova 1 kulaklıkları, ses kalitesi ve yüksek bas sesi ile ilgili çeşitli sorunları tamamen ortadan kaldırıyor.

Uzun süreli kulaklık kullanan oyuncuların hem konforunu hem de kulak sağlığı düşünen SteelSeries, Nova serisinin tasarımında bu etkenleri de göz önünde bulunduruyor. Dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan seri Mac, PC, PlayStation ve Xbox konsolları ile uyumlu şekilde çalışıyor. Ayrıca Nova Acoustic System ile tasarlanan, High Fidelity ses özelliğine sahip, Sonar Audio Software Suite ile güçlendirilmiş Nova serisi oyuncuların en ince ayrıntıyı bile rahatlıkla duymasını sağlıyor.

İşte Yeni Nova Serisi!

Nova serisindeki üç yeni kulaklık, oyunculara olağanüstü bir ses deneyimi sunacak şekilde tasarlanıyor. Kulaklıklar, seste olağanüstü bir netlik sunan High Fidelity hoparlör sürücüleri ve ses ortamının daha sürükleyici ve net olması için 360° Uzamsal Ses özelliği ile karşımıza çıkıyor. Oyuncular, profesyonel düzeyde ilk parametrik Ekolayzer’e sahip olan Sonar Audio Software Suite’ten her bir frekansı ayarlayabiliyor.

Arctis Nova 7

Nova 7’de bulunan kablosuz kullanım imkanı ve eşzamanlı ses özelliği sayesinde oyuncular, aynı anda iki ses akışını dinleyebiliyor. ClearCast Gen 2’nin yapay zeka destekli gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklık, oyunculara en net şekilde iletişim imkanı sağlıyor. Kulaklığın çift yönlü mikrofonu sesin en net şekilde gitmesine imkan tanırken, tasarım açısından da kusursuz bir görünüm sağlıyor. 38 saatlik pil ömrü ve hızlı şarj özelliğine sahip kulaklık, 4 noktadan ayarlanabilen ve nefes alabilen AirWeave Memory Foam yastıklar sayesinde oldukça konforlu bir deneyim sunuyor.

Arctis Nova 3

Güçlü yapay zeka algoritmaları sayesinde gürültü engelleme özelliği kazanan bu kulaklık, özelleştirilebilir renkteki PrimsmSync RGB’si ile oldukça şık bir tasarım sergiliyor. Arctis Nova 3, PC, mobil, Mac, Xbox gibi birçok akıllı cihaz ve konsolla uyumlu şekilde çalışıyor.

Arctis Nova 1

AirWeave Memory yastıklara sahip kulaklık, hafif yapısı ile uzun süreli kullanımlarda oyuncuların sorun yaşamasını engelliyor. ComfortMax sistemiyle oldukça kaliteli ses sunan Nova 1, gürültü engelleme özelliği sayesinde oyunlarda en ince detayın bile duyulmasını sağlıyor. 3,5 mm’lik jaka sahip kulaklık PC, PlayStation, Xbox ve mobil cihazlar başta olmak üzere hemen her cihazla uyumlu şekilde çalışıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz