Teknoloji devlerinin popüler isimleri olan Elon Musk ve Mark Zuckerberg’den eğlenceli bir düello teklifi! Twitter’ın sahibi Elon Musk, Meta’nın Twitter rakibi platformu nedeniyle Mark Zuckerberg’i kafes dövüşüne davet etti. Zuckerberg ise Musk’tan gelen bu teklifi “Konum at” diyerek kabul etti.
Teknoloji dünyasının dev isimleri Elon Musk ve Mark Zuckerberg’den eğlenceli dövüş tartışması. Meta şirketler grubunun sahibi Mark Zuckerberg, rakibi Elon Musk’ı kafes dövüşü yapmaya davet etti. İşte detaylar!

CEO’lar Kapışıyor

Son zamanların en eğlenceli teknoloji haberi Elon Musk ve Mark Zuckerberg’den geldi. Buna göre Meta şirketler grubunun sahibi Mark Zuckerberg ile Elon Musk, bu sefer de bir kafes dövüşü konusu ile gündemde. Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın sahibi Mark Zuckerberg, Twitter’ın, Tesla’nın, SpaceX’in patronu Elon Musk ile herkesi şaşırtan bir dövüş yaşayacak. Son zamanlarda Project 92 kod adı ile Twitter’a rakip bir platform peşinde olan Meta, içerik açısından Twitter’a, tasarım olarak da Instagram’ın resimsiz haline benzeyecek gibi görünüyor. Ama görünen o ki Elon Musk, bu meseleden daha yeni haberdar olmuş durumda.

Elon Musk: Kafes dövüşüne hazırım!

Twitter’da Project 92 ile ilgili bir paylaşımın altına “Kafes dövüşüne hazırım!” şeklinde bir yorum yapan Elon Musk’a karşılık olarak Zuckerberg’den de yanıt geldi. Mark Zuckerberg de Instagram’dan paylaştığı hikâyede Musk’a cevap vererek, “Konum at” diyerek cevap verdi ve Elon Musk’ın kafes dövüşü teklifini kabul etti. Bu yanıtın da altında kalmayan Elon Musk, “Vegas Octagon!” ifadesini kullandı. Milyarder iş insanı, bunun üzerine ikinci bir paylaşım daha yaparak: “Rakibimin üzerine uzanıp hiçbir şey yapmadığım, “Mors” adını verdiğim harika bir hamlem var.” yanıtını verdi. Tüm bu eğlenceli atışmaların akabinde rakipleri değerlendirmek gerekirse her ikisinin de bazı üstünlükleri bulunuyor. Örneğin Elon Musk, rakibinden daha zengin, fiziksel anlamda daha büyük ve gerçekten kafes dövüşüne çıkma potansiyeli olabilecek kadar şaşırtıcı bir karakter. Bunun dışında Mark Zuckerberg ise, Elon Musk’tan daha genç, gizemli ve profesyonel olarak jiu jitsu yapıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz