Teknosa Açılış Tarihi Belli Oldu

Covid-19 tebbirleri kapsamında kapatılan ve sadece online satış yapan teknoloji marketleri de normalleşme süreci kapsamında açılmaya başlıyor. Teknosa açılış tarihi de belli oldu. Buna göre şirket, 1 Haziran itibariyle çeşitli önlemlerle mağazalarını açacağını duyurdu. 

Teknosa, 22 Mart akşamından bu yana kapalı olan Türkiye genelindeki mağazalarının kapılarını açıyor. Mağazalar, çalışanların ve müşterilerin sağlığı ve güvenliği için alınan önlemlerle birlikte 1 Haziran’da hizmet vermeye başlayacak.

1 Haziran’da mağazalarını açacağını duyuran Vatan Bilgisayar’ın ardından teknoloji mağazalarından normalleşme adımları gelmeye devam ediyor. Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa , mağazaları için açılış tarihi hakkında açıklama yaptı. Buna göre şirket, Türkiye genelindeki mağazalarını normalleşme sürecine uygun olarak 1 Haziran’da yeniden açıyor.

Teknosa, aldığı maksimum önlemlerle birlikte teknoloji severleri mağazalarında ağırlamaya başlayacak. Mağazalarının kapalı olduğu dönemde Teknosa.com ve mobil platformları üzerinden tüketicilerle buluşmaya devam eden Teknosa, üst düzey tedbirler ile kapılarını açacak.

Pandemi sürecinde çalışanların ve toplumun sağlığına öncelik verdiklerini, bu çerçevede sürecin başından itibaren en üst seviyede önlemleri alarak hizmet sunduklarını vurgulayan Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan, “1 Haziran’da perakendenin olmazsa olmaz unsuru olan mağazalarımızı tekrar açıyor olmaktan dolayı çok heyecanlı ve mutluyuz. Pandeminin ve risklerin devam ettiğinin bilincindeyiz. Yetkili kurumların kural ve rehberleri doğrultusunda en üst düzeyde tedbirlerimizi alıyoruz. Müşterilerimizin online kanallarımızın yanı sıra mağazalarımızda da güvenle alışveriş yapmaları için titizlikle hazırlandık” dedi.

Teknosa Mağazaları Sabancı Üniversitesi’nin geliştirdiği Antimic ile dezenfekte ediliyor

Teknosa Mağazaları Sabancı Üniversitesi’nin geliştirdiği Antimic ile dezenfekte ediliyor

Yeni dönemde müşterilerin ve çalışanların sağlığı için tüm önlemleri aldıklarını belirten Bülent Gürcan mağaza ekiplerinin düzenli sağlık kontrolünden geçirileceğini açıkladı. Mağazalar açıldığında çalışanlar kişisel koruyucu ekipmanları ile sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hizmet verecek.

Mağazalar ve tüm ürünler, Sabancı Üniversitesi tarafından geliştirilen, bakteri ve virüslere karşı 3 aya kadar hijyen sağlayan Antimic ve diğer önerilen temizlik malzemeleriyle sürekli dezenfekte edilecek. Mağazalardaki hava dolaşımını en sağlıklı noktaya getirmek için tüm havalandırma sistemlerimizin kontrollerini yaptırdığını açıklayan şirket, çalışanların maske, eldiven, siperlik gibi tüm ekipmanları kullanacağını da duyurdu. Ayrıca mağaza içerisinde müşteriler için el dezenfektan noktaları oluşturan şirket, en az 8 metrekarede bir kuralına göre müşteri ağırlayacak. Önlemlere ilişkin mağazalara yönlendirme işaretleri, bilgilendirici materyaller yerleştirilirken, belirli aralıklarla bilgilendirici anonslar yapılacak.

Online kanalda canlı destek sürüyor

Teknosa, mağazalara gitmeyi tercih etmeyen tüketiciler için Teknosa.com’da farklılaştırılmış hizmetler ve geniş bir ağa yayılan aynı gün / ertesi gün teslimat seçenekleri ile hızlı ve güvenli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. Teknoloji ürün ihtiyaçlarının önemli hale geldiği bu süreçte, ürünlerle ilgili soru sormak, satın alma sürecinde ve sonrasında tıpkı Teknosa mağazalarında olduğu gibi uzmanlarla konuşup bilgi almak isteyen teknoloji severler için Teknosa.com üzerinden verilen canlı destek ve danışmanlık hizmeti sürüyor. Uzmanlar, web chat ile ürün bilgi paylaşımları veya satın almadan teslimat süreçlerine kadar farklı konularda tüketicilerle birebir iletişim kurup, alışveriş yolculuklarında müşterilerin yanında oluyor.

İlginizi Çekebilir:

Vatan Bilgisayar ‘ın Açılış Tarihi Belli Oldu

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız… 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz