the king of the fighters all star
Okuma Süresi
1 dakika

Netmarble’ın mobil rol yapma oyunu The King of Fighters Allstar ’a, yeni güncelleme geliyor. Yeni güncelleme ile birlikte yepyeni “Sahte Cadılar Bayramı” temalı dövüşçüler ve etkinlikler geliyor.

Netmarble, mobil aksiyon rol yapma oyunu (RYO) The King of Fighters Allstar için yepyeni bir güncelleme ile tüm oyuncuların deneyimleyebileceği ani bir ‘Sahte Cadılar Bayramı’ oyun içi etkinliği yayınladı.

Bugünden itibaren oyuncuların toplayabileceği yepyeni savaşçılar açıldı. 17 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında açık kalacak olan etkinlik, özel dövüşçüleri (Halloween Night Heidern, Halloween Night Li Xiangfei ve Halloween Night Blue Mary), The King of Fighters Allstar 2001’den güçlü baş düşman dövüşçü Igniz’i ve The King of Fighters AllstarXIV’ten Alice’i içeriyor. Güncelleme ile gelen tüm dövüşçüler oyun içi dükkân ve Summon Banner’larında bulunabilir.

Güncellemede çıkan diğer oyun içi etkinlikler şunları içermektedir:

Sahte Cadılar Bayramı Etkinlikleri (17 Mart – 6 Nisan): Oyuncular ’da etkinliğe özel aktivitelerde yepyeni Cadılar Bayramı Gecesi temalı dövüşçüler ile Ruby ve Soul alabilirler.

  • Cadılar Bayramı Guard Dungeon
  •  Sahte Cadılar Bayramı Super Mission
  • Sahte Cadılar Bayramı Attendance

Pumpkin Head Dungeon (24 Mart – 6 Nisan): Oyuncular Zindan sonunda Pumpkin Head’i yenerek Altın, Yakut ve Fighter Affinity eşyaları edinebilir.

’96 Leona Roulette Event (17 Mart – 6 Nisan): Oyun içi rulet ile The King of Fighters Allstar96 Leona diğer eşyalarla beraber alınabilir.

2001 May Lee Roulette Event (31 Mart – 6 Nisan): Oyun içi rulet ile The King of Fighters Allstar 2001 May Lee diğer eşyalarla beraber alınabilir.

Oyuncuların dalga dalga düşmanlarla, devasa baş düşmanlarla ve rakip dövüşçü takımlarıyla savaştığı hızlı aksiyon içeren bir dövüş oyunudur. Heyecan verici son teknoloji grafikler, canlı renkler ve akıcı animasyonlar oyunun keyfini daha da artırır. Ayrıca bu oyun King of Fighters’ın ’94 ile XIV arası tüm oyunlarındaki klasik dövüşçüleri, 130’dan fazla alınabilir dövüşçü sunuyor. Aynı zamanda yeni etkinlikler ve çeşitli iş birliği yapılan oyunlardan karakterler ile oyunculara daha fazlasını sunuyor.

Oyun, 175’ten fazla ülkede Google Play ve App Store’dan indirilebilir. Oyun İngilizce, Tayvanca, Endonezce, Tayca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Rusça ve Almanca dillerini destekliyor.

Doom Eternal, 20 Mart tarihinde çıkıyor

OKULLAR TATİL, MAÇLAR SEYİRCİSİZ, MARKETLER TALAN! – DigiToll #6