Riot Games, Worlds 2022 kapıdayken League of Legends şampiyonunun kazanacağı yeni kupanın tasarımını paylaştı. En heyecan verici yanı ise kupanın ünlü lüks mücevher markası Tiffany & Co. ortaklığıyla tasarlanmış olması.

Online oyunlar, hemen hemen her yaştan insanın ilgisini çekiyor. Özellikle pandemi sürecinde kafa dağıtmanın en iyi yolu olarak yaygınlaşan online oyunlar, sektöre ciddi bir katkı sağlamaya devam ediyor. Birçok oyunun bulunduğu sektörde, Riot Games etkinliklerine verdiği önemle öne çıkıyor.

Riot Games, Worlds turnuvaları için düzenledikleri açılış seremonileriyle, dans gösterileriyle ve dünyaca ünlü gruplarla yaptıkları şarkılarla çıtayı arşa çıkarıyor. Daha önce yine Worlds kupası için Louis Vuitton ile iş birliği yapan Riot Games, bu sefer bir moda markası yerine lüks mücevher markası Tiffany & Co. ile birlikte çalışıyor. Bu iş birliğinden doğan ve League of Legends’ın en büyük turnuvasının şampiyonunun kazanacağı kupanın tasarımı görenleri adeta büyülüyor!

Tüm Şampiyonların İsmi Kupada Yazıyor: İşte O Kupanın Yeni Tasarımı!

League of Legends’ın bu yıl gerçekleştirdiği turnuvada, şampiyona verilecek olan kupa, ünlü mücevher markası Tiffany & Co. ortaklığı ile tasarlanıyor. Ortak bu denli başarılı ve oyun sahibi şirket de bir o kadar etkinliklerine düşkün olunca, ortaya çıkan kupa adeta göz kamaştırıyor. Kupanın alt kısmında bulunan dört düz yüzün dördünde de bugüne kadar Worlds turnuvasını kazanmış takımların isimleri, oyuncuları ve hangi yıl kazandıkları yazıyor. Elbette 2022 yılı için ayrılan kısım, boş halde yeni şampiyonun ismini bekliyor.

Kupanın üst kısmında ise üstten bakıldığında yıldız şeklinde sıralanmış beş adet uç bulunuyor. Bu beş uç, League of Legends’taki üst koridor, ormancı, orta koridor, alt koridor ve destek rollerini temsil ediyor. Birçok oyun severin gözlerini kamaştıran kupanın tasarımı, bazı kullanıcılar tarafından beğenilmiyor. Bunun sebebi de kupanın alt ve üst kısmının biraz birbirinden kopuk bir tasarıma sahip olması şeklinde açıklanıyor. Peki sizler bu yeni kupa hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz!

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz