Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

TikTok ’ta düzenlenecek olan Ratatouille müzikali için 1 milyon dolar değerinde bilet satışı gerçekleşti. Yeni yılın ilk büyük dijital etkinliği olacak müzikal, 1 Ocak’ta bilet satışlarına başlamıştı. 4 Ocak, yani bugün, düzenlenecek olan müzikal TikTok’ta ilk kez yayınlanacak.

Disney ve Pixar’ın 2007 yılında sinema salonlarına taşıdığı ve sevilen animasyon filmi Ratatouille, kısa video platformu TikTok’ta müzikale dönüşüyor. Aşçı bir farenin hikayesinin anlatıldığı popüler film dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan TikTok’ta müzikal olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  

Seaview Productions ve TikTok işbirliği ile üretilerek izleyici beğenisine sunulacak olan müzikal normalde izlerken hayran olacağınız bir kadroyla sahneye taşınmıştı.  Ünlü Broadway yıldızları Wayne Brady, Andrew Barth Feldman, Ashley Park, Kevin Chamberlin, Andre de Shields ve Tituss Burgess gibi tecrübeli yıldızları toplamda 20 parçadan oluşan repertuarları Broadway’in senfoni orkestrası ile beraber müzikalini sergilemişti. 

TikTok Ratatouille Müzikali bugün

Ancak bilindiği üzere pandemi sebebiyle bu yıl gerçekleşemeyen pek çok etkinlik gibi üst düzey bir Broadway prodüksiyonu gerçekleşemese de beğeni toplayan müzikali TikTok’tan dileyen herkes erişebilececek. Oyuncuların, müzisyenlerin, dansçıların evlerinden gerçekleştirdiği performanslar, olumlu yorumlar aldı ve hakkında çok konuşuldu. TikTok ile yapılan iş birliği sayesinde ise bu özel etkinlik izlemek isteyen herkesin telefonunun ucunda olacak. 2 milyar indirilme sayısına ulaşmayı başaran ve 2020’nin parlayan yıldızı olan TikTok, ilk kez böylesi büyük bir gösteriye ev sahipliği yapacak. Etkinlik 4 Ocak 2021’de düzenlenecek. 

1 milyon dolarlık bilet satıldı

TikTok’ta bugün düzenlenecek olan Ratatouille asıl adıyla Ratatousical müzikali için satılan biletlerin toplamı 1 milyon dolar geliri aştı. Orijinal filmi baz alınarak uyarlanan ve oldukça beğenilen gösteri için satışlar hala çevrim içi bir şekilde devam etmekte. 1 milyon dolarlık bilet satışının gerçekleştiği gösteriyi izlemek isteyenler buraya tıklayarak bilet alımını gerçekleştirebilir.

İlginizi Çekebilir:

TikTok, ‘Avrupa Müzik’ İş Birliğiyle Gerçekleştirdiği ‘Parlayan Yıldızlar’ Yarışmasının İlk 20 Finalistini Açıkladı!

Facebook, TikTok Benzeri Uygulaması Collab’ı Hizmete Açtı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz