Pazar Sohbeti Yeni

Tekno Safari ekibinden Timur Akkurt ve Ekin Kollama’nın gerçekleştirdiği ‘Pazar Sohbeti’, yeni bölümü ile Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Videoda Timur Akkurt ve Ekin Kollama; PlayStation 5, iPhone 12 ve daha birçok konuda teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri değerlendirdi.  

Tekno Safari ekibinden Timur Akkurt ve Ekin Kollama’nın gerçekleştirdiği ‘Pazar Sohbeti’, yeni bölümü ile Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Videoda; Tekno Safari Genel Yayın Yönetmeni Timur Akkurt ve Tekno Safari Haber Müdürü Ekin Kollama, teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri değerlendirdi. ‘Pazar Sohbeti’ bu hafta ayrıca; PlayStation 5, iPhone 12 ve ülkelere dağıtılmaya başlanan COVID-19 aşısını da gündemine taşıdı. İzmir depremi, aşı tartışmaları, pandemi kaynaklı dünya genelinde yaşanan ekonomik kriz ve uzaktan eğitim sürecinde teknolojik ürünlere ulaşım imkanları da ‘Pazar Sohbeti’nin yeni bölümünde kendine yer bulan başlıklar arasındaydı. 

Timur Akkurt ve Ekin Kollama’nın teknoloji dünyasının gündemini değerlendirdiği ‘Pazar Sohbeti’, her Pazar “Tekno Safari” takipçileriyle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji basınının nabzını tutmak, dijital dünyanın en çok konuşulan konularından haberdar olmak ve ‘Pazar Sohbeti’nin yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın! 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir:

Timur Akkurt ve Ekin Kollama ile ‘Pazar Sohbeti’, Yarın İlk Kez Canlı Yayında!

Araba Mı Alsak, Oyun Konsolu Mu? – Timur Akkurt ve Ekin Kollama ile ‘Pazar Sohbeti’, Tekno Safari YouTube Kanalında Yayında!

Fenomenler ve Güvenilirlik – Pazar Sohbeti 26 Temmuz 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz