Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Geleneksel yayıncılık anlayışını kökten değiştiren Tivibu, ardı ardına yapmış olduğu yeniliklerle kullanıcı deneyimini her defasında bir ileriye taşımaya devam ediyor. Son olarak kullanıcı dostu yeni platformu ile izleyicilere ayrıcalıklı deneyimler sunan Tivibu’ya TV yayıncılığı ve kullanıcı alışkanlıklarını yerle bir eden yepyeni özellikler eklendi.

Geleneksel yayıncılık anlayışını baştan aşağı değiştiren Tivibu, yenilenen yüzü ve kullanıcı dostu teknik özellikleri ile ayrıcalıklı TV izleme deneyimini daha da ileri taşıyor. Televizyon platformları arasından yalnızca Tivibu’nun sunmuş olduğu 7 güne kadar geri al izle, durdur izle, kişiye özel kanal ve menü özellikleri ile Tivibu, alanında rakiplerine karşı öne çıkmaya devam ediyor. İşte detaylar!

Yeni Yaşam Kanalı “Tivilife”

Dijital yayıncılık trendleri ile uyumlu özellikleriyle daha güçlü bir televizyon deneyimi sunan Tivibu, eğlence, doğa, gezi, yemek, sağlık ve moda gibi oldukça geniş bir yelpazede yayınlarla yeni trendleri izleyicilerle buluşturan “yaşam” kanalı Tivilife’ı da duyurdu. Tivilife hakkında düşüncelerini açıklayan Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, konu hakkında “Bugün Tivibu’nun bu imkanlarını yeni yaşam kanalımız Tivilife’ın geniş içerik yelpazesiyle birlikte duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tivilife; yerli ve yabancı programları harmanlayan yayın akışı ile en özgün ve özel içerikleri izleyicilerle buluşturacak. Geziden yemeğe, sağlıktan modaya, doğadan spora, eğlenceden hobilere, girişimcilikten teknolojiye yeni trendleri izleyicilere sunacağız. Tivilife’ın yepyeni ve zengin program seçkisiyle hayatın nabzını tutan bir yaşam kanalı olacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

7 Gün Geri Al ve Daha Fazlası

Ümit Önal ayrıca Tivibu alanında yapmış oldukları diğer yeniliklerden de bahsetti. Önal, bu yenilikler konusunda ise; “Türk Telekom olarak, bugüne kadar, teknolojik liderliğimizi uzun soluklu kılacak pek çok çalışmanın mimarı olduk. Teknolojik birikimimizi sağlıktan ulaşıma, kültür sanattan eğitime kadar birçok farklı sektöre başarıyla aktardık. Adımımızı attığımız her alanda ilklere öncülük ettik. Bu geleneğimizi yayıncılık sektörü özelinde de başarıyla sürdürdük. Ülkemizde IPTV yayıncılık dönemini biz başlattık. Türkiye’nin yeni nesil TV ve eğlence platformu Tivibu ile geleneksel televizyon yayın anlayışını kökten değiştirdik. Geliştirdiğimiz kullanıcı dostu teknolojilerle kullanıcılarımızı ayrıcalıklı televizyon deneyimi ile tanıştırdık. TV platformumuz Tivibu’nun kullanıcı deneyimini güçlendiren yeni ara yüzü, 7 gün geri al, Benim Kanalım gibi farklı özellikleri ve ilkleri barındıran Tivibu Multiscreen Platform’u ile kullanıcılarımıza en iyi deneyimi sunuyoruz. Yenilenen arayüzü ile Tivibu’nun TV izleme deneyimini bir üst seviyeye çıkarırken, platformu birbirinden değerli ve özel içeriklerimizle zenginleştirmeyi sürdürüyoruz. dedi.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz