KOBİ Destek
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve online alışveriş platformu Trendyol, daha çok sayıda KOBİ’nin e-ticarete başlamasını sağlamak için Trendyol ile İşini Büyüt” isimli KOBİ destek programını başlattıklarını duyurdu. Başvurular, 8 Temmuz ve 24 Temmuz tarihleri arasında yapılabilecek.  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve online alışveriş platformu Trendyol, daha fazla sayıda KOBİ’nin e-ticarete katılımını desteklemek amacıyla “Trendyol ile İşini Büyüt” isimli KOBİ destek programını başlattıklarını duyurdu. Program ile KOBİ’lerin milyonlarca müşteriye ulaşarak işlerini büyütmelerinin hedeflendiği ifade edildi. Aktarılan detaylara göre; program kapsamında, KOBİ’ler için Trendyol’da nasıl satış yapılacağının anlatılacağı çevrim içi eğitimler düzenlenecek.  

Trendyol’da satıcı olmak ve destek programından faydalanmak için ilk defa özel referans koduyla başvuru yapacak olan Oda ve Borsa üyesi tüm şirketler, 1 ay boyunca 30 bin liraya kadar sıfır komisyonla Trendyol’da satış yapabilecek. 1 aylık süre, satıcı platformda ürünlerini satışa hazır hale getirdikten sonra başlayacak. Destekten faydalanmak isteyen şirketlerin, bu adresi ziyaret ederek ilgili formdaki referans numarası bölümüne “00-00-081″ yazması gerekecek. Başvurular, 8 Temmuz ve 24 Temmuz tarihleri arasında yapılabilecek.  

Trendyol ile başlatılan KOBİ destek programı, Oda ve Borsa üyelerine e-ticaretin püf noktalarını öğretecek

Trendyol KOBİ Destek Programı

Programa ilişkin açıklama yapan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, e-ticaretle milyonlara ulaşma fırsatını iyi değerlendiren işletmelerin önümüzdeki dönemin kazananları olacağına işaret etti. Trendyol ile başlattıkları KOBİ destek programı ile Oda ve Borsa üyelerine e-ticaretin püf noktalarını öğreteceklerini belirten HisarcıklıoğluKOBİ’lerin Trendyol’da e- ticarete sıfır maliyetle başlamasını sağlayacaklarını da sözlerine ekledi.  

Trendyol kurucu CEO’su Demet Mutlu ise konuyla ilgili açıklamasında “Ticaret Bakanlığımızın ‘E-ticaret KOBİ’lerin Yanında’ Kampanyasına destek vermeye devam ediyoruz. KOBİ Destek Paketimizle, pandemi döneminde iş ortağımız KOBİ’lerin yanında olmuştuk. Son üç ayda, platformumuza 15 bin yeni tedarikçi katıldı. Şimdi de TOBB iş birliğinde ‘Trendyol ile İşini Büyüt’ KOBİ Destek Programı’nı hayata geçiriyoruz. Bu programla, daha fazla sayıda tedarikçinin platformumuzun gücüyle milyonlarca müşteriye ulaşmasını umut ediyoruz. Hedefimiz, ticareti dijitalleştirerek Türkiye’nin en fazla pozitif etki ortaya çıkaran şirketlerinden biri olmak. Anadolu’daki KOBİ’lerin e-ticaretle büyümelerini destekliyor, böylelikle istihdam artışına ve yerel kalkınmaya katkı sunuyoruz” ifadelerini kullandı. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Boğaziçi Üniversitesi, Dijital Dönüşüm Değerlendirme Aracı D3A’yı Tanıttı 

“Türkiye’de Dijital Dönüşüm 10 Yılda Erişeceği Noktaya Çok Hızlı Erişti”

Türk Satıcıların E-İhracat Performansı, Pandemi Öncesine Göre Katlandı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz