arzum smartfit neo

Akıllı vücut analiz baskülü Arzum Smartfit Neo ile tüm vücut değerlerini ölçmek ve cep telefonundan kontrol etmek mümkün. Detaylar haberimizde.

Hayatın pek çok alanında partik çözümler sunan Arzum, yeni ürünü Smartfit Neo akıllı vücut analiz baskülünü tanıttı. Smartfit Neo ile tüm vücut değerlerinizi düzenli olarak ölçebilir, kaydedebilir ve değişimleri takip edebilirsiniz.

Arzum Smartfit Neo’nun kablosuz bağlantı özelliği sayesinde iOS ve Android uyumlu tüm telefon veya akıllı cihazlara indirebilen Feelfit uygulamasına bağlanabilirsiniz. Smartfit Neo’dan gelen tüm vücut ölçümlerinizi kaydedebilir, size özel hazırlanan haftalık, aylık ve yıllık grafikler sayesinde vücudunuz ile ilgili geçmişe ait tüm bilgileri kolayca takip edebilirsiniz. Üstelik 20 farklı kullanıcı profili oluşturulabilen Smartfit Neo’yu ailecek veya arkadaşlarınızla beraber kullanabilmek de mümkün. Smartfit Neo, Feelfit uygulaması sayesinde her bir kullanıcıyı tanıyarak her birinin geçmişe ait tüm değerlerini ayrı ayrı analiz ederek saklıyor.

Arzum Smartfit Neo, vücut ağırlığı, vücut kitle endeksi, vücuttaki yağ oranı, vücut tipi, yağsız vücut ağırlığı, deri altı yağ oranı, bel bölgesi yağlanma oranı, iskelet ve kas oranı, vücuttaki su oranı, kas kütlesi, kemik kütlesi, protein, metabolik yaş ve bazal metabolizma hızı olmak üzere toplamda 14 farklı fiziksel veri analizi yapabiliyor. Smartfit Neo’nun günlük fiziksel veri raporu ile vücudunuzu daha yakından tanıyabilir, geçmişe dönük kayıtlarınızı gözden geçirerek karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Smartfit Neo’nun LED ekranı kilonuzu kolayca görüntülemenizi ve okumanızı sağlar. Maksimum 180 kg ölçüm yapabilen Smartfit Neo, 50 gr hassasiyete sahip. Ürün Arzum Web’e özel olarak satışa çıktı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Xiaomi 12 Ultra arka kapağı, farklı materyal seçenekleri sunacak

Tek eSIM ile iki operatör bağlantısı, Android 13’te desteklenebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz