14 inç boyutundaki bu taşınabilir monitör 10 nokta dokunmatik ekran, aktif dijital kalem desteği ve entegre kademesiz stant tasarıma sahip. Ayrıntılar haberimizde

Asus, 14 inç boyutundaki yeni taşınabilir monitör modeli ZenScreen Ink MB14AHD’yi duyurdu., FHD (1920 x 1080) IPS panele sahip olan bu monitör yazı yazmak ve çizim yapmak için 10 nokta dokunmatik ekran ve aktif dijital kalem desteğiyle geliyor. Kademesiz entegre standın menteşesi 150 derece hareket edebiliyor. Böylece monitörü hem yatay hem dikey konumda kullanmak mümkün oluyor. Yerleşik tripod yuvası ise hem dışarıda hem de kapalı alanlarda çeşitli kullanım olanakları sunuyor. ZenScreen Ink, iki adet USB-C bağlantı noktası (DP Alt modu ile) ve micro HDMI ile zengin bağlantı seçeneklerine sahip. Ürünle birlikte gelen Microsoft Pen Protocol (MPP) 2.0 destekli dijital kalem 4096 kademeli basınç sensörü ve düşük gecikme süresiyle olağanüstü yazı deneyimi yaşatıyor.

Aktif dijital kalem desteği

ZenScreen Ink’in 14 inç FHD IPS paneli 10 nokta dokunmatik ve aktif dijital kalem desteği veriyor. Ürünle birlikte sunulan ASUS Pen SA201H ile bu monitör dijital imza atmak, not almak, çizim yapmak, internet üzerinden eğitim almak ve toplantılara katılmak için mükemmel bir çözüm sunuyor. Düşük gecikme süreli ASUS Pen, MPP 2.0 uyumlu olmasının yanı sıra 4096 kademeli basınç sensörüyle Microsoft Windows Ink, Whiteboard ve OneNote gibi uyumlu uygulamalarda doğal bir yazı yazma ve çizim deneyimi veriyor. Dijital kalem, kullanılmadığı zaman yerleşik mıknatıslar sayesinde monitörün üzerine güvenle yerleştirilebiliyor.

75 dereceye kadar eğilebiliyor

Yerleşik kademesiz stant katlanarak ZenScreen Ink’in yatay veya dikey konumda güvenle durmasını sağlıyor. 150 dereceye kadar hareket edebilen menteşe sayesinde kullanıcılar yazı yazmak veya ekrana dokunarak çalışmak için monitörü istedikleri konuma getirebiliyor, 75 dereceye kadar eğebiliyor. Önceden yüklü olarak gelen DisplayWidget Lite yazılımı, monitörün konumuna göre ekrandaki içeriği otomatik olarak döndürüyor.

Bağlantı seçenekleri dikkat çekiyor

Çoğu taşınabilir monitörün aksine ZenScreen Ink’i DP Alt moduna destek veren iki adet USB-C bağlantı noktası ve bir adet micro HDMI bağlantı noktası sayesinde birçok farklı cihazla uyumlu bir şekilde kullanmak mümkün. İki USB-C bağlantı noktası DC güç girişi için de kullanılabiliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz