Call of Duty: Mobile 7. Sezon için ünlü Japon ‘Meka’ tasarımcısı  Shoji Kawamori ile çalışıldı. Call of Duty: Mobile 7. Sezon özel karakter görünümünü tasarlayan Kawamori’nin Amine dünyasından ilham alarak tasarladığı  “Reaper – Ashura” karakteri 10 Eylül’de oyuna eklenecek. 

Shoji Kawamori’nin yarattığı Reaper – Ashura’nın tasarım konsepti Anime tarzı bir askerî robota dayanıyor. Tasarım süreci hakkında; “Askerî tarzda bir evrende geçen Call of Duty: Mobile’daki robotik silahların mekanik tasarımı üzerine düşünürken, mekanik özellikleri kaybetmeden daha insani bir denge elde etmek için bir ‘Anime hissi’ eklemeye karar verdim.” diyen Shoji Kawamori oyunculara şunu söyledi: “Call of Duty: Mobile için tasarladığım bu özel karakter ile oynamaktan keyif alacağınızı umuyorum.”

Call of Duty: Mobile 7 özel karakter Reaper – Ashura karakterinin tasarım sürecine dair belgesel:

Shoji Kawamori: Animasyon yönetimi ve “Meka” tasarımında marka isimlerden biri

Shoji Kawamori, dünyanın en önde gelen animasyon yönetmeni, “Meka” tasarımcısı ve vizyon yaratıcılarından biri olarak tanınıyor. Kawamori, Keio Üniversitesi’nde öğrenciyken, TV Anime dizisi The Super Dimension Fortress Macross’un ilk yazarlarından biri ve dizide yer alan üç aşamalı dönüşebilen Meka Valkyrie’nin tasarımcısıydı.

Kawamori, 23 yaşındayken “Macross: Do You Remember Love?” filminin yönetmenliğine seçildi. Macross serisinin yanı sıra, Aquarion serisini ve Kenji Miyazawa’dan ilham alınarak oluşturulmuş yarı otobiyografik “Ihatov Fantasy: Kenji’s Spring” Anime dizisini de yazıp yönetti. Kawamori’nin diğer çalışmaları arasında “Mobile Suit Gundam 0083: Stardust Memory” ve “1995 Ghost in the Shell” için tasarladığı Mekalar, Sony’nin AIBO “ERS-220” robot köpeği, Nissan Dualis reklamları için tasarladığı “Powered Suit Dualis” Mekası ve “Psalms of Planets Eureka seveN” için tasarladığı Meka da bulunuyor. Ayrıca, Armored Core serisi, Daemon X Machina, Omega Boost, Tech Romancer ve Devil May Cry V dâhil olmak üzere birçok farklı video oyun için de tasarımları da bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty: Vanguard Çıkış Tarihi ve Türkiye Fiyatı Paylaşıldı

‘Call of Duty: Black Ops Cold War’un ‘Işın İzleme’ ve ‘NVIDIA DLSS’ Desteğini Gözler Önüne Seren Yeni Bir Videosu Yayınlandı

Vicrains ile Poco X3 GT PUBG testi : Söylendiği kadar iyi mi? Isınıyor mu?:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz