Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Online dizi ve film platformu Netflix, Vikings’in devam dizisi olacağı konuşulan Valhala’nın geleceğini resmen duyurdu.Netflix, Vikings:Valhala’nın 24 bölümle izleyici karşısına çıkacağını belirtti.

Vikings, 6 sene önce 2013  yılında izleyici karşısına çıkmış ve dizinin sevenleri ilk sezondan itibaren diziye hayran kalmıştı. 6. sezonuyla final yapacak olan Vikings, burada son bulmayacak. Dizi devam niteliğinde olacak bir diziyle Netflix’te ekranlara gelecek. 

Michael Hirst’ün dizinin yazarlığını ve yapımcılığını üstlenecek ve Vikings: Valhala 24 bölümle izleyici karşısına sunulacak. Ancak dizinin 24 bölümünün tek seferde sunulup sunulmayacağı şu an için bilinmiyor.

Vikings’in devam dizisi olacağı Valhala, önceki dizinin 100 yıl sonrasında geçecek ve Leif Erikson, Freydis, Harald Harada, Normandiya Kralı William gibi tarihin en ünlü Vikinglerini konu alacak. Bu sefer Viking’ler Avrupa’da hayatta kalmak için savaşacak.

Hayranları tarafından merakla beklenen Netflix’in izleyicilerine sunacağı Vikings: Valhala’nın ne zaman yayına çıkacağı ise şu an için bilinmiyor.