Okuma Süresi
1 dakika

“Digital Extremes” tarafından geliştirilen ve 2013 yılında piyasaya sürülen Warframe oyununun, ‘Heart of Deimos’ genişlemesi yayınlandı. 

“Digital Extremes”, Warframe oyunu için ‘Heart of Deimos’ ismindeki üçüncü açık dünya genişlemesi paketini oyun tutkunlarının beğenisine sundu. Ekip ayrıca, genişlemeye ilişkin bir fragman videosu da yayınladı. Aktarılan detaylara göre; ‘Heart of Deimos’ genişlemesi, oyuncuların yepyeni bir açık dünyayı keşfetmesini sağlıyor. Genişleme kapsamında; Infested düşmanlar, karanlık Entrati, sürekli değişen yer altı mağara ağları ve birçok göz alıcı manzara oyunda keşfedilebiliyor. Oyuncular, topluluk tarafından tasarlanmış olan “Xaku” ve “Void”un gücünü kullanıyor.

Ayrıca genişlemede, ‘Warframe’ler “Helminth Chrysalis” sistemi ile özelleştirilebiliyor. Bununla birlikte; Helminth üzerinden, bir Warframe beslenerek özel bir yetenek verilebiliyor veya başka bir Warframe’e aktarılabiliyor.

Warframe’in, “Digital Extremes” tarafından PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen ve 25 Mart 2013 tarihinde oyunculara ücretsiz olarak sunulan bir üçüncü şahıs nişancı oyunu olduğu biliniyor. Oyunda; oyuncular, dondurularak yüzyıllar boyunca süren uykusundan uyanan ve oldukça eski bir ırk olan Tennolar’ı kontrol ediyor. Uyanan Tennolar ise kendilerini içlerinde başka ırkların da bulunduğu bir savaşın içerisinde buluyor. Oyunda birçok farklı görev yer alıyor. Bu görevler, güneş sistemine dağıtılmış biçimde sunuluyor.

Warframe Sistem Gereksinimleri

Warframe oyununun sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit (32-bit desteklenmiyor.)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo e6400 veya AMD Athlon x64 4000+ (2.2GHz dual core CPU)
  • Ekran Kartı: DirectX 10+ özellikli bir ekran kartı
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama Alanı: 35 GB boş HDD alanı
  • Internet: Broadband İnternet Bağlantısı

Warframe Heart of Deimos Fragmanı

Warframe ‘Heart of Deimos’ fragmanı ise şu şekilde:

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Hitman 3, 1 Yıl Boyunca ‘Epic Store’ Platformuna Özel Olacak

‘Martha Is Dead’ Oyunu, 2021 Yılında PC Platformuna Geliyor

Medieval Dynasty, 17 Eylül’de Erken Erişime Açılıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz