xiaomi 12 ultra arka kapağı
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Son gelen bilgilere göre Xiaomi 12 Ultra arka kapağı farklı materyaller olarak da kullanıcılara sunulacak. Detaylar haberimizde.

Çin’den gelen yeni bir rapor yaklaşan Xiaomi 12 Ultra’nın bazı tasarım özelliklerini ortaya çıkartıyor. Telefonun nasıl görüneceğine dair geçen seneki cihaza ve bu seneki cihazın render görsellerine dayanarak iyi bir fikir zaten edinmiştik. Ortaya çıkan son söylentiler de bir nebze de olsa Xiaomi 12 Ultra arka kapağı ile kullanıcılara sunulacak malzeme ve renkler hakkındaki boşlukları dolduruyor.

Geçen yılki amiral gemisi Xiaomi Mi 11 Ultra sadece seramik versiyona sahipken, şirket bu sefer kullanıcılara seçenekler sunmak istiyor. İddiaya göre, Xiaomi 12 Ultra cam, seramik ve vegan deri olmak üzere üç farklı arka yüzey ile gelecek.

İlk seçenek olan cam çoklu renk seçenekleriyle sunulacak. Seramik ise sadece siyah ve beyaz olacak, vegan deri konfigürasyonun sunacağı renkler hala bilinmiyor.

Seramik versiyon camdan biraz daha pahalı olacaktır, çünkü kalıplanması daha zor bir madde olduğu için üretim maliyeti artıyor, ancak buna karşılık  olarak da daha dayanıklı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Tek eSIM ile iki operatör bağlantısı, Android 13’te desteklenebilir

Katlanabilir Ekranlı MacBook LG OLED Panel ile Yolda Olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz