Özellikle tüm gününü işte geçiren insanlar için tasarlanan şarj edilebilir beslenme kabı Heatbox, CES 2020 fuarının en dikkat çeken ürünlerinden birisi olmayı başardı.

Hollandalı bir firma tarafından üretilen Heatbox, prototipini tanıttığı ürün şarj edilebilir bir beslenme kabı. Kolay taşınabilen tasarımı ile rahat bir şekilde yanınızda taşıyabileceğiniz ürün oldukça ergonomik. Cihazın kullanılabilmesi için kabın etrafında sıcak su döndürmesi gereken bu beslenme kabını kullanacağınızda kaba bir miktar su eklenmesi gerekiyor. Cihazın içinde dahili olarak 18.000 mAh’lik büyük bir batarya görev alıyor. 8 dakikalık yemek ısıtma süreci sunan beslenme kabı, ayrıca sağladığı mobil uygulama ile de kontrol edilebiliyor.

Beslenme kabı tek şarj ile 3 defa kullanılabiliyor. Bu kap, geleneksel yemek ısıtma yöntemlerinde farklı olarak başlangıçta eklenen suyu buhara çevirerek yiyeceklerinizi uygun sıcaklıkta tutuyor. Yemeklerin besin değerini koruduğunu söyleyen firma kullanıcılarına sağlıklı öğün fırsatı sunuyor.

Heatbox’ın fiyatı belli oldu mu?

Henüz fon desteği bekleyen bu girişim, 144 dolardan satışa sunuldu. Ayrıca Indiegogo sitesinden de satışa çıkan bu kabı 88 euro ödeyerek temin edebilirsiniz.