HONOR, Şanghay’da düzenlenen 2023 Kantar BrandZ Çin Gala Etkinliği’nde “Akıllı Cihazlar” kategorisinde “İlham Veren İnovasyon Yıldızı Ödülü’ne” layık görüldü.

BrandZ sıralamaları, dünya çapında kabul gören bir pazarlama etkinliği ölçütü olarak öne çıkıyor. Kantar BrandZ’nin değerlendirme metodolojisi ve verileri, dünyanın önde gelen kuruluşları ve en iyi küresel finans kurumları tarafından önemli göstergeler olarak kullanılıyor. Bununla birlikte markaların performanslarını daha iyi değerlendirmelerine olanaklar sağlıyor.

Geçtiğimiz ay da HONOR, IFA 2023’te en hafif ve en ince içe katlanan telefonu HONOR Magic V2’yi ve HONOR V Purse konsept akıllı telefonunu sergilemişti ve  “IFA’nın En İyisi” ödüllerinden 21’ini ve HONOR V Purse 9’unu kazanmıştı.

HONOR Device Co. Ltd. CMO’su Ray Guo; premium ürünlerin premium bir marka yarattığına inandıklarını vurgularken, HONOR olarak Çift Amiral Gemisi Stratejisine bağlı ve en iyi katlanabilir akıllı telefonları yaratmaya odaklandıklarını söyledi. Son 3 yıldır gelirlerinin %10’nu Ar-Ge yatırımları için kullandıklarını belirtti.

HONOR yatırımlarının meyvesini almış görünüyor. 2023 için satış rakamlarına bakıldığında, HONOR uluslararası pazarlarda da büyük ilerlemeler kaydetmeye devam ediyor;  yılın ilk beş ayındaki kümülatif satışlar bir önceki yılın toplam satışlarını aşmış durumda. Marka ayrıca yılın ilk yarısında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da %130’un üzerinde, Latin Amerika’da ise %230’un üzerinde sevkiyat artışı kaydetti.

Bu arada Miaozhen Academy of Marketing Science (MAMS) da 2023 yılı için ” BrandGrow Çin’in En İyi 100 Yükselen Markası” listesini açıkladı. Bir önceki yıla göre  %23 artışla HONOR, üst üste ikinci kez listede birinci sırada yer aldı.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz