Razer Oyun ve Mobil Kulaklığı Barracuda X 'i Tanıttı

Oyuncular ve oyun şirketleri için yüksek kalitede ekipmanlar üreten Razer, kablosuz çok platformlu oyun ve mobil kulaklığı Razer Barracuda X’i duyurdu. PC, PlayStation, Nintendo Switch ve Android cihazlarla uyumlu olan 4’ü 1 arada kablosuz USB-C bağlantılı Razer Barracuda X, evde veya dışarıda birden fazla cihazda kullanılabiliyor.   

Razer; PC, PlayStation, Nintendo Switch ve Android cihazlarla uyumlu olan yeni kulaklık Razer Barracuda X’i tanıttı. Evde veya hareket halinde dışarıda kullanılmak üzere çok platformlu oyun için tasarlanan kulaklık, ultra düşük gecikmeli kablosuz bağlantı, Discord  sertifikalı Razer HyperClear Cardioid mikrofon, iç ve dış mekân kullanımına eşit ses teknoloji özelliği sunuyor.  

“4’ü 1 Arada Kablosuz Bağlantı”

Razer Oyun ve Mobil Kulaklığı Barracuda X 'i Tanıttı Barracuda X’i tanıtan Razer Çevre Birimleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Çok platformlu kullanım için pazarlanan kulaklıkların çoğu bunu yalnızca kablolu bir bağlantı kullanarak başarabilir. Barracuda X, yüksek performanslı oyun özelliklerini ve gerçek 4’ü 1 arada kablosuz bağlantıyı, yaşam tarzı kulaklıklarının tasarımı ve kullanım kolaylığı ile birleştiriyor. Hangi platformu kullanırsanız kullanın veya nerede olursanız olun, gün boyu oyun için ideal olan tek, çok amaçlı bir kulaklıktır” şeklinde konuştu.

Tak ve Çalıştır 

Razer Oyun ve Mobil Kulaklığı Barracuda X 'i Tanıttı

Stil ve rahatlığın ön plana taşındığı yeni Barracuda X’de boyunluk ve kulaklık arasında uyumlu bir geçiş için içbükey yüzey, düşük profilli kulak kapakları, ayarlanıp döndürülebilir kişiselleştirme seçeneği, peluş hafızalı köpük kulak yastıkları, basınçsız bir uyum için kalın, yumuşak ve hafif bir kafa bandı özellikleri mevcut. 250 gr. ağırlığında olan kulaklık,  kutusundan gerekli tüm aksesuarlarla tam donanımlı olarak kullanıma hazır şekilde çıkıyor. PC, PlayStation, Nintendo Switch veya Android cihazlarda tak ve çalıştır olarak bağlanan kulaklık, eşleştirme işlemi, yazılım ve sürücü indirmeleri gerekmeden bağlanıyor. Dock modunda Nintendo Switch kullanımı veya PC kullanımı gibi USB-C bağlantısının bulunmadığı durumlar için USB-C’den USB-A’ya dönüştürücü kablosuyla birlikte verilen kulaklık, 20 saate kadar pil ömrü için de USB-C’den USB-A’ya şarj kablosu sunuyor. Aynı zamanda daha fazla uyumluluk için analog bağlantı gerektiğinde de 4 kutuplu, 3.5 mm jak kullanılabilir özelliğine de sahip.  

En Son Ses Teknolojileriye Tasarlandı 

Razer’ın en son ses teknolojileriyle tasarlanan kulaklık, V Razer TriForce 40mm sürücüleriyle daha net tizler, zengin bir orta aralık ve güçlü baslar için ayrı ayrı ayarlanmış yüksek, orta ve düşük aralık frekans sistemiyle kullanıcılara üst düzey performansı sağlayacak bir ses deneyimi sunuyor. Çıkarılabilir Razer HyperClear Cardioid Mic’e sahip olan Razer Barracuda X, oyun oynadığınız platformdan bağımsız olarak ultra net sesli iletişim sağlıyor. Arka ve yanlardan fazla ortam gürültüsünü dışlayan gelişmiş ses yalıtım mikrofon özelliğine sahip olan kulaklıkta, daha yüksek düşük frekans yanıtı için artırılmış hassasiyet ve daha fazla netlik ve doğru ses alımı için optimize yerleşim (housing) seçeneği de mevcut.   

İlginizi Çekebilir:

YouTube Dislike Sayısını Gizlemeye Başladı!

Artık Ücretsiz Deezer Kullanıcıları da Google Home Erişimine Sahip 

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz